Průchozí třída

Od: Datum: 18.05.16 18:28 odpovědí: 2 změna: 18.05.16 21:34

Dobrý den, učím v průchozí třídě, skrz kterou se chodí do dalších dvou tříd. Ještě ke všemu má moje třída z venku kuli, takže je běžné, že musím chodit otvírat pozdním příchozím, kteří logicky ruší mou výuku. Stává se, že během jedné vyučovací hodiny projde třídou klidně deset dalších lidí. Jsme školou, kde převládá individuální rozvrh (střední a státní). Protože s ředitelstvím není řeč, rád bych, kdyby mi někdo doporučil nějaké vyhlášky o tom, zda průchozí třída může existovat, a jak se dá specifikovat rušení výuky. Na netu jsem hledal jen asi půl hodiny, nic jsem nenašel. Díky za dobře míněné rady.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.05.16 19:09
avatar

Tady něco máte http://www.zdrav.cz/web/zakony/zak_2001/cit_108_01.htm Nic o průchozích třídách tam není,ale třeba to bude pro Vás zajímavé čtení.Já bych prostě nepustila nikoho.Prostě pracovní doba je danná,stejně jako přestávky a ty jsou ještě ohlášeny zvoněním,tak jaképak pouštění po zvonění?Mrkněte do školního řádu,jestli tam máte něco o pozdních příchodech žáků na hodiny.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 18.05.16 21:34

Díky, máte pravdu. Rozhodl jsem se tak, jako Vy.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.