Výběr školy, pedagogická?

Od: Datum: 10.05.16 18:55 odpovědí: 5 změna: 11.05.16 22:15
Dobrý den, jsem sice ještě v 8. r. zš, ale už jsem se začal poohlížet o stř. škole. Ve škole jsem se začal velmi snažit, ale předmět, který mi nejde je matematika ( 2-3 ). Jinak ostatní předměty viz. foto. Napadl mě obor Předškolní a mimoškolní pedagogika, pracovat ve školce nebo družině by mě bavilo, ale nejsem si jistý svými výsledky. :D v 1. pol. jsem měl 3 z Př, protože jsem na to kašlal. Jinak 2 a 1.

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ctenar*
Datum: 10.05.16 20:14

Ty známky z M i ČJ jsou jako na houpačce. Záleží, co máš z velkých testů a zkoušení.

Celkově známky nejsou špatné. Na pedagogickou v pohodě. Budeš tam asi jediný kluk ve třídě.

Přehled všech oborů na středních školách třeba zde.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: terrible
Datum: 10.05.16 21:08
Děkuji za Vaši odpověď, z Čj jsem měl z pol. písemky 2-. Akorát mám obavy jestli bych zvládl talentové zk. z Tv a Hv, gymnastiku zvládám ( skoro vůbec jí neděláme), zpěv je takový slabý průměr a hru na flétnu zvládám. Proto si nejsem jistý, jestli se rozhodnout pro tento obor. :D
Od: ctenar*
Datum: 10.05.16 22:30

Vyber si takovou školu, která tě zajímá, ne která je nejlehčí. Jestli chceš dělat pajďák, tak pro tebe určitě nebude problém si odpoledne po škole nějakou tu gymnastiku udělat a zapískat si na flétnu aby ses do přijímaček zlepšil.

Podívej se na internetové stránky svojí vysněné střední školy. Většinou tam mají pro nové uchazeče - zájemce přesně napsáno, co u talentovek konkrétně chtějí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: elles
Datum: 11.05.16 18:24

Já bych na tvém místě vybrala si pedagogické lyceum, nemusíš zde dělat talentovky a vybereš si jen jedno zaměření, které zvládáš. Bývá na výběr vv, tv, hv a humanitní studia. Jak doděláš školu jsi kvalifikovaný pedagog volného času a navíc tam nebývá jeden kluk ve třídě, ale i více. Nebo pak můžeš jít na VŠ.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ctenar*
Datum: 11.05.16 22:15

Seznam veřejných pedagogických leceí

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.