Informace po zaslání zápisového lístku

Od: Datum: 08.05.16 14:38 odpovědí: 1 změna: 08.05.16 19:32

Ahoj, chtěl jsem se zeptat jestli po zaslání zápisového lístku dostanu nějaké informace co dělat dál, ještě nějaké vyřizování, nebo tam 1. žáří prostě přijít?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.05.16 19:32

zápis kam - na střední školu? ještě nějaké informace bych předpokládala. když jsem byla odevzdat holce zápisový lístek, tak jsem rovnou od sekretářky dostala několik papírů, mimo jiné pozvánku na rozřazovací test z angličtiny, který se bude konat ještě před koncem školního roku a kde se studenti dozví další podrobnosti ke studiu. obdobně to fungovalo i při zápisu dětí na základní školu, vždy škola organizovala pro rodiče schůzku ještě před zahájením docházky jejich dětí. kolegyně zas měla dítě na střední, která pro prváky pořádala seznamovací pobyt v přírodě už ke konci srpna.

na vašem místě bych určitě sledovala webové stránky školy, případně si našla číslo na sekretariát a zavolala tam a poptala se přímo u zdroje.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.