Slohová práce CJ - chybně?

Od: Datum: 03.05.16 17:21 odpovědí: 4 změna: 20.05.16 20:40

Dobrý den, takto znělo zadání pro vypracování slohové práce:

Ztráta paměti

VÝCHOZÍ TEXT

Erik se probouzí v nemocnici. Z posledních sedmi dnů svého života si vůbec na nic nevzpomíná. Až příchod nečekané návštěvy způsobí, že se mu z paměti vynoří první mlhavá vzpomínka. Od tohoto okamžiku se Erikovi postupně začínají vybavovat jednotlivé události... (CZVV, inspirováno www.csfd.cz) Zpracování: vypravování o událostech v Erikově životě, které vedly ke ztrátě paměti

Já jsem to pojala tak, že jsem psala, co te ztrate pameti teda predchazelo - jaké události (zpetne se na to postupne si snazil vzpomenout) a skoncila jsem tim, ze ta pamet se mu zazrakem vratila a ze jeho divka tam s nim travila kazdou volnou chvilku u nej po tu dobu co byl v nemocnici - muze to tak byt ci je to chybně cele?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jan*
Datum: 04.05.16 18:58

Já jsem to taky tak pochopil, myslím, že to tak může být, protože v textu není napsáno "Navažte na výchozí text." Podle mě to projde.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 05.05.16 14:07
avatar

Vyprávění lze pojmout i retropektivně.nebylo zadáno navažte na výchozí text.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: biweoecom
Datum: 05.05.16 14:11

Myslím si, že jakýkoliv příběh bude OK. Spíše mě zaráží, že píšete bez interpunkce. Váš problém určitě nebude ve vymýšlení pohádek do slohu.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: radarbrdy*
Datum: 20.05.16 20:40

... Erikovi se vynořují vzpomínky jak to vlastně bylo u jeho maturity. Maturitní jev Čeština, profesoři humanitních věd, učitelé a CERMAT se spojili, aby vytvořili něco umělého, co žije svým vlastním životem. Hra na slova a na slohové styly jako síto, které vyřadí žáky, kteří nejsou dost dobře nučeni tyto pravidla ovládat. Erikovi ztěžkla z toho pomyšlení hlava a řekl si, že si raději ještě pospí. V reálném životě je tahle hra stejně nanic.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.