Škola, problémy ve škole, střední škola

Od: Datum: 29.04.16 18:15 odpovědí: 5 změna: 30.04.16 05:18

Dobrý den,

nedávno mě vyloučili ze střední školy, chtěl jsem se zeptat když mě vyloučí myslíte že mne přijmou na stejnou školu ale jiný obor? děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.04.16 18:20

Záleží na tom, proč Vás vyloučili. Pokud to bylo z kázeňských důvodů, tak sotva.

Ohodnoceno: 0x

Od: petan*
Datum: 29.04.16 18:23

absence

Od: jh®
Datum: 29.04.16 18:50

Vždy záleží na řediteli dané školy. Zeptej se.

Ta absence musela ale být pořádná, když to neřešily ani neklasy...

Datum: 29.04.16 19:56

Pokud jste vyloučený, ohlídejte si zdravotní pojištění.

Jestli nejste na úřadu práce nebo nejste zaměstnán, musíte si platit 1337kč/měsíc

Datum: 30.04.16 05:18

Absence, třeba pokud na žáka sedne angína, je ale omluvena lékařem. Dvoudenní průjem zase stačí potvrdit rodiči.

Nazývejme věci pravými jmény: pokud se jednalo o absenci tak velkých rozměrů, že žáka za to vyhodili, bude to nejspíš ZÁŠKOLÁCTVÍ.

Pokud žák lajdačil, do školy nechodil a měla bych špatné zkušenosti s jeho přístupem ke studiu, už bych tohoto dárečka do školy nechtěla. Vyberte si nějaký učební obor, bude to o rok kratší, než studia a zkuste oblažit svou přítomností někoho jiného. Bylo by mi i nepříjemné zase se drápat tam, kde jsem neměla právě dobrou pověst.

A začít zodpovědně. Až budete chodit do práce, absence Vám rovněž nebudou promíjeny.

Přála bych Vám, abyste si z toho vzal poučení a k novému vzdělání přistupoval zodpovědněji. Škola není pro absence, ale pro získání znalostí. Absence mohl praktikovat hloupý Honza na peci a stejně dostal princeznu. To už ale dneska neplatí. Bohužel, nebo bohudík? *smich* Jaga.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.