Základy informatiky - VŠ nebo kurz

Od: Datum: 18.04.16 18:55 odpovědí: 2 změna: 21.04.16 14:38
Zdravím
Baví mne smartphony a chtěla bych se zdokonalit v informatice a naučit se základy programování. Přemýšlím o nějakém kombinovaném studiu či kurzu. Mám vystudovanou fildu a kombinovaně jsem studovala ESF, v době státnic na FF jsem z ESF pro nedostatek kreditů byla odejita. Matematika, třebaže jsem z ní nematurovala, mi na gymplu šla na úrovni jedna až lepší dva, na ESF jsem s ní už docela bojovala. Jinak žiji v Brně, pracuji na poloviční úvazek a pobírám ID 1. stupně. Nevím, jestli by se našel nějaký rádoby rekvalifikační kurz, třebaže pracuji. Jsem ochotná si připlatit za nějaký cenově dostupný kurz, který by byl k něčemu.

Děkuji moc za všechny případné rady

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.04.16 13:10
avatar

No. Při psaní zdrojáku pro nějaký ovladač nějaké aplikace na starou známou matematiku nenarazíte skoro vůbec. Ta disciplína je dávno o něčem úplně jiném.

Mrkněte se na obrázky. Je na nich zdroják pro funkci součtu aritmetické řady a jeho výsledek. Takto dnes vypadají nejzákladnější základy programování.

Já vás nestraším, jen vím co vás čeká a můžu radit, protože jsem celou tuhle štrapáci prošel.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 21.04.16 14:38
Děkuji moc za odpověď. Nakonec jsem si ve Windows Store našla placený kurz s názvem myslím Základy moderního programování, který se věnuje univerzálním aplikacím pro Windows 10. Zatím jsem četla úvod a ten byl napsán blbuvzdorně. Až upgradujem PC na Windows 10 nebo si kupím NTB, tak si nainstaluju potřebný program :)

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.