ČZU-lesnictví bez přijímaček

Od: Datum: 11.04.16 18:57 odpovědí: 2 změna: 14.04.16 11:07

Dobrý den,

V letošním roce byly u oboru lesnictví prominuty přijímací zkoušky uchazečům, kteří ještě nikdy nestudovali na vysoké škole(nebyli zapsáni ke studiu). Jaká je pravděpodobnost, že se ta samá situace bude opakovat i příští rok? Co jsem si zjišťoval, tak od přijímacích zkoušek pro ak. rok 2013/2014 to tak zatím vždy bylo, hlubší historii jsem nedohledal. Poraďte prosím...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.04.16 10:37

Dobrý den,každá škola to má nastaveno dle svých požadavků. Nejlépe bude, pokud se budete informovat na dané škole. V Brně je u tohoto oboru hranice prospěchu, myslím 2,0. bez příjímacích zkoušek.Alespoň pro letošní rok. Záleží i na množství přihlášených ke studiu tohoto oboru. Pokud se dlouhodobě nehlásí mnoho uchazečů, škola je ráda za každého studenta.Pokud poptávka převyšuje nabídku, je to řešeno zkouškami. Ale to je jen můj názor a pohled na věc.

Ohodnoceno: 0x

Od: ctenar
Datum: 14.04.16 11:07

Přece si nevybíráš školu a obor podle toho jaké jsou tam přijímačky. *ee*

Jestli tě zajímá lesnictví, tak se tam přece budeš hlásit ať už tam přijímačky budou ne, protože to chceš studovat a ty přijímačky budou jen další drobné zdržení na tvojí cestě se tam dostat.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.