MUNI nebo VŠE nebo MENDELU...co si vybrat?

Od: Datum: 08.04.16 22:00 odpovědí: 3 změna: 14.04.16 18:00

Ahoj, hlásím se na Masarykovu univerzitu na ekonomicko-správní fakultu, obor finance a na Vysokou školu ekonomickou na fakultu financí a účetnictví, obor Finance a obor Bankovnictví a pojišťovnictví a na Mendelovu univerzitu, provozně ekonomickou fakultu, též obor Finance. Jaká škola z těchto je podle vás nejlepší?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.04.16 22:15

Nejprestižnější je jednoznačně VŠE. Ale to, jaké dostaneš po škole zaměstnání samozřejmě nezáleží jen na škole. V tomto případě zvaž, jestli se ti opravdu chce studovat v Praze, jsem na VŠE a musím říct, že ježdění přes celou republiku, když chci domů, není úplně super.

doplněno 08.04.16 22:16:

Ještě dodám, že na VŠE máš jen jeden pokus na zkoušku.. a to je občas docela stres :D

Ohodnoceno: 1x

Od: morka
Datum: 09.04.16 09:49

Jen jeden pokus na zkoušku? Tak to je docela drsný.

doplněno 09.04.16 09:50:

A jaký obor studuješ?

Datum: 09.04.16 15:30

Já jsem na Fakultě mezinárodních vztahů, takže pro lidi z financí jsme trapáci :D Klidně mi napiš do zpráv, kdybys měl/a nějaké dotazy ohledně VŠE.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.