Jak to mám skloňovat?

Od: odpovědí: 2 změna:

Dobrý den, prosím o napsání správného tvaru. Už jsem se do toho tak zamotala, že mi zní všechno chybně... chystám oznámení pro své rodiče o tom, že se stanou zanedlouho prarodiči. Oznámení je ve formě Voucheru (má to být vtipné). A píšu zde: "Tento voucher opravňuje držitele k nabytí: jednoho vnoučátka a radostí s tím SPOJENÝCH nebo SPOJENÉ nebo SPOJENÝMI?" nebo ještě jinak? a prosím, kdyby se vám podařilo najít lepší spojení slov než: OPRAVŇUJE K NABYTÍ, tak budu také moc ráda! Děkuji za Váš čas a pomoc!

2 odpovědi na otázku

 

 


7x

1. spojených

2. Tento voucher opravnuje držitele k možnosti kdykoliv po předchozí domluvě prožít bezesnou noc plnou řevu, vyváženou radostným pocitem z péče o někoho, kdo tuto péči za pár let ocení. Taktéž opravnuje držitele k bezplatnému zapůjčení objektu, kterému bude pilně a svědomitě odpovídat na všechny možné i nemožné otázky a bude ho doprovázet na všechna možná i nemožná místa. Objekt jeho snahu následně ocení slovy "mám tě rád(a), babi" nebo "mám tě rád(a) dědo".

 


7x
avatar ladinpraha

Tento voucher opravňuje k občasné péči o jedno vnoučátko, se všemi radostmi i starostmi, které jsou s touto péčí spojené.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]