Jak to mám skloňovat?

Od: Datum: 07.04.16 17:10 odpovědí: 2 změna: 07.04.16 17:19

Dobrý den, prosím o napsání správného tvaru. Už jsem se do toho tak zamotala, že mi zní všechno chybně... chystám oznámení pro své rodiče o tom, že se stanou zanedlouho prarodiči. Oznámení je ve formě Voucheru (má to být vtipné). A píšu zde: "Tento voucher opravňuje držitele k nabytí: jednoho vnoučátka a radostí s tím SPOJENÝCH nebo SPOJENÉ nebo SPOJENÝMI?" nebo ještě jinak? a prosím, kdyby se vám podařilo najít lepší spojení slov než: OPRAVŇUJE K NABYTÍ, tak budu také moc ráda! Děkuji za Vᚠčas a pomoc!


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jezevec*
Datum: 07.04.16 17:17

1. spojených

2. Tento voucher opravnuje držitele k možnosti kdykoliv po předchozí domluvě prožít bezesnou noc plnou řevu, vyváženou radostným pocitem z péče o někoho, kdo tuto péči za pár let ocení. Taktéž opravnuje držitele k bezplatnému zapůjčení objektu, kterému bude pilně a svědomitě odpovídat na všechny možné i nemožné otázky a bude ho doprovázet na všechna možná i nemožná místa. Objekt jeho snahu následně ocení slovy "mám tě rád(a), babi" nebo "mám tě rád(a) dědo".

Ohodnoceno: 7x
 
Datum: 07.04.16 17:19
avatar

Tento voucher opravňuje k občasné péči o jedno vnoučátko, se všemi radostmi i starostmi, které jsou s touto péčí spojené.

Ohodnoceno: 7x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright Š 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.