Napomenutí, za uložené učebnice ve skříni?!

Od: Datum: 21.03.16 21:00 odpovědí: 2 změna: 31.03.16 16:06

Stal se takový incident že bylo uděleno napomenutí za uložení učebnic do skříně ve třídě.. Je to vůbec normální a můžou si toto dovolit? I když to není ve školním řádu psané?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.03.16 21:04

Ahoj, no, samozřejmě by to mělo být někde zakotveno, nebo byste o tom měli být nějak předem upozorněni. Nicméně - šatní skříňka je určena zpravidla a jen na přezůvky, nanejvýš snad bundy a podobně, nikoli na učebnice. Navíc opravdu zvyklosti jsou na každé škole jiné.

Pokud máš problém například se zády a chceš si učebnice nechávat ve škole, vždy se tak dělo u nás tak, že se dané učebnice nechaly u nějakého vyučujícího v kabinetě, zpravidla u třídní/ho, kde si je pak podle potřeby vyzvedával/a.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.03.16 16:06

Jestli ti můžu poradit - nehádej se s vyučujícími a neoháněj se škol.řádem.Ve 2.pololetí už jsou všichni víc nervozní...nevím zda se jedná o ZŠ nebo SŠ,v každém případě buď zticha a zařiď se podle toho,jak je zvykem.Napomenutí se nikam nepíše,nic moc to neznamená a rodičům to vysvětli tak,aby neletěli si to ,vyřídit s učiteli, - ať se situace nehrotí před koncem roku.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.