Vazba závěrečné práce do kroužkové vazby-kde?

Od: Datum: 17.03.16 09:53 odpovědí: 5 změna: 17.03.16 14:07

Zdravím, potřebuji (nejdéle do středy) nechat někde svázat svou závěrečnou práci k maturitě (27 listů, oboustraně, barevně, do kroužkové vazby). Abych mohla vše vyřídit online a nechat si vazbu poslat poštou. Když už nějakou firmu s tímto zaměřením najdu, tak je buď drahá nebo tisknout např. až při odběru 10ks apod. Nemáte někdo zkušenosti se slušnou a levnou firmou? Potřebuji to zadat co nejdřív, ale čas mi neumožňuje někam jet, takže to musím vyřešit přes online objednávku. Ještě jednou dodám, že NECHCI PEVNOU VAZBU, ale jen kroužkovou. Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: vilik
Datum: 17.03.16 10:10
V našem okresním městě kroužkovou udělají na počkání v každém copycentru. Občas toho využívá náš student, tak mu tam někdy zajdu. Cena do padesáti, pokud je to vytištěné z domova. Pokud není, počítejte s pár korunami navíc za tisk.
Ty 2 hodiny po škole snad vyšetříte a navíc nebudete muset platit poštovné.
doplněno 17.03.16 10:22: Tak to tam hoď cestou a druhý den vyzvedni. Mimochodem, trvá to jen pár minut, když tam není fronta.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: lucc
Datum: 17.03.16 10:13

Nejde o to,že nechci obětovat dvě hodiny po škole, ale o to, že po škole jdu do práce, a v čase, kdy jdu z práce domů, už všude zavírají.

Datum: 17.03.16 10:15

Souhlasím s vilik, zkus si opravdu vyšetřit nějaký den čas a neměl by být problém - i v našem poměrně malém městě dělá tuto vazbu jedno dobré papírnictví a ještě tu máme jeden obchod, který se zabývá jenom tím. Poptej se u spolužáků, jak to řeší oni, pokud navštěvuješ menzu a podobná místa na škole a máte tam nějakou nástěnku, tak se taky podívej, jistě tam najdeš plno inzerátů z Tvého okolí a bude na Tobě, kam se nakonec rozhodneš zajít. Online cestou bych to neřešil, do středy, tj. do jednoho týdne, to snad stihneš vyřídit osobně. Cena by neměla být opravdu až tak přemrštěná a s tím poštovným by Tě to vyšlo dost možná i dráž.


doplněno 17.03.16 10:17:

Na všech předmětech snad být nemusíš a z práce se snad také pro jeden den na chvilku můžeš omluvit.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lucky*
Datum: 17.03.16 12:19

A co si vazač pořídit domů? Stojí pár kaček, pak už jen desky, hřbet a za pár minut hotovo.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.