Primat.cz - platby

Od: Datum: 01.03.16 13:10 odpovědí: 3 změna: 03.03.16 11:51

Ahoj všem, předesílám, nemám vůbec žádné zkušenosti se stránkou Primat.cz, proto se chci zeptat, snad je tu někdo, kdo tuto stránku navštěvuje a má nějaké zkušenosti:

- Když se chci zaregistrovat (hlavní účel - stažení podpůrných materiálů do školy), tak po mně Primat chce úhradu 49 Kč/rok, za příslušná stahování, nabízí mi to platbu PayPalem, nebo vlastně čím, tak se chci zeptat, jakým způsobem je možné zaplatit - ještě nějak jinak?

Budu velmi rád, když mi někdo upřesní, jak to vlastně celé funguje, jedná se mi vlastně jen o stahování dokumentů do školy. Děkuji moc.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hk
Datum: 01.03.16 13:37

Neslyšel jsem o těchto stránkách. Pokud chtějí 50 Kč za rok, tak v čem je problém? Na druhou stranu 50 za rok je asi jen nějaký paušál. Z toho by nic nevydělali. Tedy tam bude nejspíše ještě jiná skrytá platba za služby. PayPal.com si založit také není problém - navíc bych to i doporučil pro některé webové platby. Počítejte k těm 50 Kč ještě manipulační poplatek. Ten možná bude větší. Oni skrývají kam ty peníze jdou. Proto ten PayPal.

Ohodnoceno: 0x
 
Od:
Datum: 01.03.16 19:56

Za registraci se snad neplatí, alespoň dříve se neplatilo. Za stažení nějakého materiálu se platí banány. Jak získat banány se dozvíš v jejich uživatelské příručce.

Jinak materiály nejsou příliš kvalitní, alespoň ty, které jsem stahoval. Zprvu se za stažení neplatilo, pak zavedli tu platbu banány.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.03.16 11:51
avatar

Jak seriózní asi bude web,

který žákům a studentům pomáhá podvádět?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.