Pozdní nástup na střední

Od: Datum: 19.02.16 15:44 odpovědí: 3 změna: 19.02.16 17:39

Ahoj,

nevíte jak to funguje, když chci nastoupit do prváku na střední s prodlevou několika let co jsem ukončil základku? Respektive chodim na gympl, nevyhovuje mi to a chtěl bys přestoupit na střední s oborem s tím že jí začnu pěkně od začátku. Stačí projít příjmacím řízením jako kdybych šel rovnou ze základky? Nebo je na to speciální postup, třeba nějaký rozdílovky, pohovor s ředitelem...? a můžou mě v příjmacím řízení odmítnout jen na základě toho že jsem trochu starší i přesto že podmínky pro přijetí splňuji?

Předem díky za odpověď

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.02.16 15:49
Bud date novou prihlasku , nebo rozhovor s reditelem a ten muze zaridit rozdilove zkousky a muzes jit treba hned do druhaku... vse je na rozhodnuti reditele.
Odmitnout te neodmitnou. Jen kdyz pujdes na VS tak ti nemusi sedet roky do vystudovani do 26let.
Ohodnoceno: 3x

Od: aqiol
Datum: 19.02.16 16:11

Takže když chci jít od prváku tak nějaký rozhovory s ředitelem a rozdílovky nemusim řešit a prostě si dám "normálně" stejnou přihlášku jako deváťáci a vzhledem k tomu, že tam přijímačky nemaj a berou jen na průměr a já mám jak z 8. tak z 9. třídy 1.0 tak by mělo vše dopadnout OK?

Datum: 19.02.16 17:39
Ano , nemel by byt problem.
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.