Absence 20% z předmětu

Od: Datum: 12.02.16 21:27 odpovědí: 5 změna: 12.02.16 23:26

Dobrý den,

měl bych otázku. Střídá se nám škola s praxí a to každý týden. Na tělocvik jsem zapomněl cvičební úbor + boty. Tělocvikářce jsem se omluvil, že nemám boty, ale cvičit budu. To uznala, ale jakmile viděla, že nemám převlečené oblečení, začla vyšilovat. Mé oblečení bylo "sportovní" (tepláky, triko, mikina), prostě každodenní oděv, který mám.

To učitelce vadilo a usadila mě, že prostě nebudu cvičit. Každopádně jsem nebyl jediný, kdo úbor něměl, jedna holka také měla džíny, ale ji nechala cvičit. Řekla, že si to ohlídá, ale nic.

Nyní mi vychází Nko z předmětu (tvrdí učitelka). Ale pokud vím, tak se jedná o absenci z předmětu (zaměškané hodiny), ale na hodině jsem byl, tak nemohu dostat zameškanou absenci, nebo mohu?

Jak to vlastně je? Popř. co dělat, dojít za učitelkou na tělocvik a prostě to probrat, nebo si mám dojít za třídní a říct jí situaci? Děkuji za rady a prosím debilních konentářů se zdržte :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 12.02.16 21:42

Za první musíš ... hmmm, vlastně ti nemohu poradit neboť nevím zda bys radu neposoudil jako debilní komentář. Takže raději nenapíši nic. Poradit si budeš muset sám, omlouvám se.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: sstrawberrys
Datum: 12.02.16 21:48

Povídejte

Datum: 12.02.16 21:56
avatar

Za jednu hodinu nemůže být N , tak to asi bude trošku jinak ne?

Ohodnoceno: 1x
 
Od: buss
Datum: 12.02.16 22:04

Milý chlapče, ty neznáš dokumenty školy, načti si školní řád (tam najdeš, kolik hodin lze zameškat), můžeš si prostudovat i školský zákon. Tak nepiš o debilitě jiných!

Ohodnoceno: 2x
 
Od: dam®
Datum: 12.02.16 23:26

Copak ten hošan v mikině, na kterou si ani náhodou nevydělal, tuší, že v případě jejího poškození "co by cvičebního úboru" by bylo možno po škole chtít odškodné? Nikdo netuší oč se jedná v poznámce o vyvarování se možných debilních poznámek, tak nechť si tazatel utvoří vlastní obraz svého smýšlení a také budu rád, když se oprostí debilních poznámek na reakce plynoucí ze svého dotazu.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.