Co má obsahovat životopis?

Od: Datum: 04.02.16 17:53 odpovědí: 2 změna: 04.02.16 18:41

Zdravím,

Mohl by mi někdo prosím říct co by měl obsahovat životopis, když mi 14let, popřípadě dát i příklad krátkého životopisu? Na Angličtinu si mám připravit životopis, který budu muset prý číst minimálně 3minuty.

Chodim do 8. třídy.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: vilik
Datum: 04.02.16 18:32

Těžko radit, nevíme, jaký by měl mít styl. Třeba pro hledání zaměstnání se používá strukturovaný životopis, ale ve vašem případě půjde asi o text. Tedy narodil jsem se rodičům v, matka pracuje jako, bydlím v, do školky a školy jsem chodil v, na prázdniny jezdím k babičce do, mé zájmy jsou. Spíš než o formu zde půjde asi o angličtinu.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 04.02.16 18:41
avatar

Součástí životopisu bývá i motivační dopis, ve kterém se stručě a výstižně píše proč jsem si vybral onu společnost, pozici, čím mohu přispět firmě - jaké mam předchozí zkušenosti, schopnosti, vlastnosti, karierní cíle (směr rozvoje), zájmy... To by mohlo být na ty 3 minuty.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.