Studium nanotechnologie po gymplu

Od: Datum: 02.02.16 17:18 odpovědí: 3 změna: 02.02.16 19:39

Dobrý den,

jsem student gymnázia a pomalu se rozhlížím na, kterou VŠ půjdu. Rád bych studoval nanotechnologii. Našel jsem tyto stránky z UJEPu

http://sci.ujep.cz/clanky/mgr-nanotechnologie-nove.html

http://sci.ujep.cz/clanky/doktorske-nanotechnologie.html

V těchto odkazech se píše, že abych se mohl přihlásit musím mít bakalářsk studium. To tedy znamená, že po gymplu tam nemohu? Popřípadě co bych měl dle vás nejdříve studovat abych se dostal na tento obor?

Děkuji za odpověď


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 02.02.16 17:55
avatar

Dobrý den, o nanotechnologiích jsem prvně slyšel ve spojitosti s Libercem.

Podívejte se viz odkaz a tam si zjistěte podrobnosti a aktuální situaci ohledně studia tohoto oboru. Případně si tam napište. Zdravím!

http://nano.tul.cz/studium-nanomaterialu-na-tul

doplněno 02.02.16 18:02:

http://nano.tul.cz/studium/prijimaci-rizeni

doplněno 02.02.16 19:44:

prosba - já tomu rozumím tak, že za první, druhý a třetí ročník SŠ se počíta známka na konci školního roku. A za čtvrtý ročník ta pololetní.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 02.02.16 18:50
avatar

Co jsem se dívala, tak ty obory, co jste si uvedl odkazy, jsou magisterský, který je pokračováním bakalářského studia, a doktorské, které je pokračováním bakalářského studia. Přímo z gymplu nikoliv. Takže byste si měl vybrat bakalářský obor - něco na způsob studia materiálů nebo tak něco. Dívala jsem se tu.

A dalo by se tam vybrat. Zkuste si projít všechny ty bakalářské obory, jejich předměty a pod., ze kterých pak ale je pokračování na magisterské studium. Možná, že u nich bude přímo napsáno, ze kterého je možné pak pokračovat na ty nanotechnologie.


doplněno 02.02.16 21:24:

Řekla bych taky, že jen ty známky na konci roku se počítají. A ve 4. ročníku pololetí, ale pak po vás asi budou chtít předložit výroční a maturitní vysvědčení

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 02.02.16 19:39

Dobrý den,

děkuji za rychlou odpoveď je se ještě zeptám. Na stránkách se píše toto

Uchazeči z gymnázií a středních průmyslových škol elektrotechnických, resp. chemického zaměření, zajímající se o studijní obor Nanomateriály, kteří z předmětů matematika, fyzika, případně chemie mají po celou dobu studia průměrný prospěch do 2,00 včetně (započítávají se roční hodnocení za 1., 2. a 3. rok studia a pololetní hodnocení závěrečného roku studia)

To znamená, že do průměru se započítávají pouze známky za každé 2. pololetí? (známky na konci školního roku?) Já jsem to tedy, alespoň takto pochopil.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.