Jak si zlepšit AJ

Od: Datum: 31.01.16 09:10 odpovědí: 2 změna: 31.01.16 19:02

Zdravím,

vzhledem k tomu, že jsem zjistil, že moje učitelka angličtiny naši skupinu ,a tudíž i mě za celý půlrok absolutně nic nenaučila, tak jsem se rozhodl vzít to do vlastních rukou.

Začal jsem opět hodně sledovat zahraniční youtube videa, koukám na filmy v angličtině, bez i s titulky a rozhoduji se, jestli si mám koupit/vypůjčit/stáhnout i knížku, které by byla pouze v AJ. Již mám jednu vyhlédnutou- Eragon (asi 900 stránek)- kdybych se tím prokousal, určitě by mi to něco dalo.

Co mi poradíte vy?


doplněno 31.01.16 09:11:

Ještě je nutno dodat, že se i bavím s různými lidmi anglicky - například v PC multiplayerových hrách jako je např.: Squad, kde musíte komunikovat (nejčastěji anglicky)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.01.16 09:49

Myslím že na to jdete velmi dobře a je jen otázkou času,kdy dojde k výraznému zlepšení.

Rovněž,pokud máte možnost,zkuste sledovat zahraniční zpravodajství,mluví tam o věcech,které znáte z českých zpráv,takže lépe porozumíte.Já to takhle dělal,když jsem se učil španělsky a pomáhalo to.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 31.01.16 15:40
avatar

Určitě číst knížky, žánr, který Tě baví a zajímá. YT videa také velmi pomáhají, pokud máš dostatečně nasazení, můžeš si psát "deníček" v angličtině, s tím že např. na této http://lang-8.com/ stránce Ti text zadarmo opraví lidé, kteří mají angličtinu jako mateřský jazyk. Nová slovíčka se dají snadno naučit na www.memrise.com či si můžeš zahrát nějakou hru s agličtinou na www.quizup.com . Pokud bys chtěl i mluvit, skvělá stránka je https://www.govoluble.com/ , kde si můžeš sjednat "chat session" přes skype (různé jazyky), zadarmo. Doufám, že to pomůže, a hodně štěstí s učením! :))

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.