Překlad z češtiny do němčiny

Od: Datum: 23.01.16 09:48 odpovědí: 9 změna: 22.02.16 01:02

Dutinu ústní tvoří rty, zuby a jazyk. Dále tvrdé a měkké patro a mandle.

Zuby člověka se skládají ze tří částí, z kořene, krčku a korunky. Zub je obklopen dásní.

Dospělý člověk má celkem 32 zubů, dítě 20 zubů mléčných

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 23.01.16 09:50

Dobrý den, a toto je ten překlad? Vložte svůj výtvor a zdejší rádci přes jazyk německý Vám to zkontrolují - jinak to asi nepůjde. Zdravím!

doplněno 24.01.16 19:27:

hawara - je mně vcelku jedno, co si tazatel pomyslel po mé odpovědi. On neví, co jsem si pomyslel já o jeho dotazu (bez pozdravu nebo poděkování). Kdyby měl tazatel zájem o dotaz, tak mohl reagovat. Obávám se, že z něho nevypadne ani Danke na Vaší odpověď.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 24.01.16 19:29

...no a právě proto je jedno, jestli jsem něco přeložil nebo ne.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.01.16 18:12

...asi takhle (ale jsou i jiné možnosti):

Die Mundhöhle besteht aus den Lippen, den Zähnen und der Zunge. Weiter aus dem weichen und harten Gaumen und aus den Halsmandeln. Die Zähne des Menschen setzen sich aus drei Teilen zusammen. Aus dem Zahnwurzel, aus dem Zahnhals und aus der Zahnkrone. Der Zahn wird durch das Zahnfleisch umgegeben. Der erwachsene Mensch verfügt über 32 Zähne, das Kind hat 20 Milchzähne.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 24.01.16 18:50

Tady bývá zvykem nasměrovat, poradit,

případně zkontrolovat úkol či překlad.

Vypracujete-li někomu zadání, nic se nenaučí...

Ohodnoceno: 2x

Datum: 24.01.16 19:18

Nevím, zda se chtěl něco naučit. Nevím, k čemu to potřeboval. Vím, že to tu bez odpovědi visí dva dny. Pokud je to někdo, kdo se něco naučit chce, vezme si z toho něco. Jestli se naučit nic nechce, nepomůže mu odkazování na pravidla, slovníky atd. Jsem spíše toho názoru, že po první reakci si tazatel pomyslel něco nehezkého a už se pro mou odpověď stejně nevrátí. Možná to ale pomůže někomu jinému ... (-:

Ohodnoceno: 3x

Datum: 25.01.16 01:20

Ono tu bývá zvykem i pozdravit, požádat slušně

o pomoc nebo radu a poděkovat za odpověď.

Benova odpověď je – na rozdíl od otázky – naprosto v pořádku...

Datum: 25.01.16 10:31

Ano, souhlasím s Vámi. Mělo by to tak být. ...Benovu odpověď jsem nijak nehodnotil, napsal jsem pouze, jakou reakci tazatele předpokládám. Už jsme zase mimo téma...

Datum: 21.02.16 09:42

Nejsme mimo téma. (Nejen) k rubrice škola patří i toto.

"Nevím, jestli se chtěl něco naučit." Já také ne.

Ale pokud za někoho úkol přeložíte, ztratil úkol smysl.

doplněno 22.02.16 15:04:

Nepsala jsem to pro bod. Ale dík.

(–:

Datum: 22.02.16 01:02

...víc než jeden bod dát nemůžu.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.