Ona potřebuje psychologa

Od: Datum: 22.01.16 18:58 odpovědí: 4 změna: 25.01.16 16:41

Zdravím,

sedím s kamarádkou v lavici. Jsme ve druháku a ona celý prvák byla v pohodě, ale teď den co den se děje jedna a ta samá věc a to, že např. na začátku hodiny je naprosto veselá, komunikuje apod., ale pak po 10 minutách jí to něják v hlavě přelupne a zničeho nic brečí, je podrážděná a vypadá jako troska. O dalších 20 minut je zase veselá, a tak se to stále opakuje + jí je ještě denně blbě - není to těhotenství? Nepsal bych to tady, kdyby mě to nezačalo štvát, ale bohužel se do mě a i do ostatních začala navážet a její kluk, taky spolužák, nás už taky začíná pěkně štvát.

Co s tím? Přesadit se nemůžu, není místo.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.01.16 19:10
avatar

Vy s tím neuděláte nic. Pokud má slečna nějaký problém, musí ho chtít řešit především ona sama. Proč se nezeptáte přímo jí zda není těhotná? Příčin její podrážděnosti může být mnoho - od stresu až po poruchu příjmu potravy například. Ale není v tom z vaší strany i tak trochu závist, že oni dva mají vztah a proto vás štvou?

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 24.01.16 09:31

Právě že né, já jim to zcela upřímně přeju, ale štve mě, když ona je naštvaná na celý svět, tak on automaticky taky, i když se s námi třeba před 30 sekundami bavil v pohodě.

Datum: 22.01.16 19:18

Může to být třeba i borelioza.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 25.01.16 16:41
avatar

jj, neurotici. Neurotici se prý běžně objevují i mezi děcky na základních školách.

Holt asi s ní budeš muset nějak vydržet. Když půjde do tuhého, tak zmlkni, zatni zuby a sedni si na ruce. Těžká chyba je se s neurotikem začít hádat, protože hádku s neurotikem nelze vyhrát. Kdo se hádá s neurotikem, ten brzy cvoká taky.

Ohodnoceno: 3x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.