Maturitní ples

Od: Datum: 21.01.16 23:55 odpovědí: 3 změna: 24.01.16 05:26

Ahoj,

s plesy nemám moc zkušenosti. Spolužačka říkala, že se po odšerpování převlékne. Zůstali jste po odšerpování v šatech, které jste si vybrali na ples nebo jste si vzali nějaké pohodlnější? Díky :) Ale stejně mi to připadá jako blbost, když se někdo převléká..


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.01.16 00:12
avatar

Když už bych měla na plese krásné šaty, tak bych si jich užila až do konce plesu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.01.16 11:43
avatar

Zdravím, my jsme se nepřevlékali, šaty pěkně až do konce. A za ty tisíce, by jsme museli být blázni, kdyby jsme si je nechali jenom na chvíli:) a vlastně nikdy se na plesech, na kterých jsem byla, nepřevlékali.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.01.16 05:26
avatar

Na svém maturitním plese jsem se nepřevlékala ani žádná jiná z mých spolužaček. Proč? Každá z nás měla podle svého úsudku, ty nejkrásnější šaty a ples je přece od toho, tyto šaty si užít až do konce. I ke krásným šatům má člověk povinnost! ;)

Převlékala jsem se jenom na svatbě. V hotelu při hostině. Začalo se tancovat a dlouhé šaty by mi vadily v pohybu. Přesto mi to přišlo tak nějak líto. Měla jsem je pak sice ještě asi 2 x na plese, ale už to nebylo ono. Mám je schované dodnes. Proč? Sama nevím. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.