Škola a talent

Od: Datum: 14.01.16 22:57 odpovědí: 3 změna: 15.01.16 13:38
Dobrý den, právě chodím do deváté třídy.Vždycky jsem si myslela ,že jsem studijní typ ,ale pomalu se přikláním spíše k tomu , že ani tak ne(nevadí mi se něco ucit , ale nejsem ten typ člověka,kterého by to vyložené bavilo).Plánují jít na gymnázium.Ovšem dále netuším co potom.Nevim zda mi budete schopni poradit,ale ráda bych našla svůj talent,věřím v něj.Od příštího roku by jsem chtěla zkusit chodit na umělecký kroužek , jenže nevím na jaký, máte nějaké typy? A nevěděli by jste o nějaké střední ,jež by mi mohla vyhovať, teď nemám na myslí gymnázia ,? Děkuji za odpovědi.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 15.01.16 07:36
avatar

Dobrý den, pokud Vám jde škola a tzv. máte na gymnázium, tak tam jděte. Získáte další čas pro své rozhodnutí a rozvoj dosud skrytého talentu. Jenže, je tam nějaký talent, když se zatím neprojevil? Přeci musíte poznat, co Vás baví a co Vám jde. To se nic neprojevuje např. v oblasti výtvarné, hudební, pohybové nebo literární? Třeba bude lepší zaměřit se na to studium a talent nechat dřímat - a on jednou propukne. Zdravím!

doplněno 15.01.16 13:45:

kriiistyna - zdá se, že máte více zájmů, ale žádný trvalý nebo výrazný. Možná tomu opravdu dejte čas (tím studiem na gymnáziu) nebo se smiřte s tím, že jednou budete dělat něco jiného a Váš talent se projeví v nějakém koníčku nebo mimopracovní zálibě.

A nikde není psáno, že musíte celý život dělat stejnou práci, tak uvidíte.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: kriiistyna
Datum: 15.01.16 13:38

Dobrý den , děkuji za názor.No literárně nevím , baví mě psát různé příběhy , spíše pohádky a učitelka n angličtina mi napsala , že mi celkem asi jdou.A dále například v hudbě nevím , v rodině není nikdo nějaký hudebník , takže mi asi těžko poví jestli mám talent na zpěv.Zpěv je asi má nejoblíbenější činnost , zpívám si pořád , ale nikam nechodím.Také mě jednu dobu moc bavilo krestit domy , prostory - bytové a tak dále.

Datum: 15.01.16 08:08
avatar

Svačinář/svačinářka...*haha**haha**haha**haha*

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.