Ekonomická škola a matematika

Od: Datum: 12.01.16 20:14 odpovědí: 3 změna: 13.01.16 01:01

Dobrý den , chtěla by jsem se vás zeptat , zda má cenu věnovat se ekonomii když mi už teď na základce dělá problém matematika? Vychází mi z ní 2-3 . Ovšem musím podotknouti , že chodím na jazykovou základní školu.Tudíž myslíte si ,že to teda mám zkusit a je matematika v ekonomice odlišná?Děkuji za odpovědi.:)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.01.16 20:25
avatar

Chceš-li se té ekonomii opravdu věnovat, jdi do toho! Nebál bych se. *palec*

Ohodnoceno: 2x
 
Od: sharon
Datum: 12.01.16 20:45

Ahoj, já jsem na ekonomce a na naší škole moc matematiky nemáme, a tak se jí moc dopodrobna neučíme. A co se týče matematiky v hodinách ekonomiky, tak ta je u nás zatím docela odlišná. Musíš se naučit různé vzorečky a trochu logicky uvažovat, ale klasickou matematiku jsme tam zatím využili jen výjimečně. Takže myslím, že se toho kvůli tomu bát nemusíš, zvlášť, když ji chceš studovat. A poslední dobou máme v ekonomiii dost slov v angličtině i ty písmenka ve vzorečcích jsou dle angličtiny, takže i tam využiješ tvé znalosti z AJ. :)

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 13.01.16 01:01

Matematika je pořád matematika a na každé škole je stejná a v každém oboru funguje stejně, rozdíl je pouze v tom, že například na jazykovce se učí menší rozsah a kupříkladu na škole s oborem přírodovědným se probírá ve větším rozsahu. Hlavně studuj, co Tě baví.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.