Domluva s ředitelkou nedopadla

Od: Datum: 10.01.16 14:35 odpovědí: 2 změna: 10.01.16 15:03

Ještě před začátkem školního roku jsem si domluvil s ředitelkou jedné školy, že bych před pololetím absolvoval rozdílové zkoušky a v případě úspěchu by mi byly uznány předchozí tři roky na státní škole a tudíž bych pak mohl odmaturovat.
Problémem je, že se mi přestala ozývat. Skoro dva týdny ani řádek, ani mi nezvedá telefon.
Máte někdo návrh na jiné řešení? Nechci dělat celou školu znova! Nechápu, že je to tak těžký pro někoho, kdo musel z rodinných důvodů přerušit školu. Cestou dílčích kvalifikačních zkoušek to také nejde. K maturitním zkouškám by měli pustit každého, kdo by předtím složil test ze všeobecného přehledu a různých předmětů. Takhle člověk má všeobecný přehled, má znalosti, ale nemá šanci, musí to odsedět.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.01.16 14:58
avatar

Pokud by to šlo takhle tak můžeme zrušit školy. Jde o to jakým způsobem a na jak dlouho bylo studium přerušeno. A co se vrátit na školu ma které bylo studium započato.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jjes
Datum: 10.01.16 15:03

Asi mou odpovědí je spektrum škola

Sice si zaplatím, ale za blbost se platí. Na té škole, kde jsem byl se řešilo domluvou, že bych stejně odešel a tak ředitelka popřála hodně zdaru. Tam šlo i o to, že školní poradce nedělal svou práci a moc mi nepomohl s problémem. To už ale je teď jedno.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.