Velká a malá písmena

Od: Datum: 08.01.16 11:24 odpovědí: 4 změna: 08.01.16 20:31

Dobrý den. Měla jsem za úkol si doplnit velká a malá písmena :) Mám to hotové a tak bych to potřebovala jen zkontrolovat :)

Jan Neruda si Malou Stranu velice zamiloval. Byly jsme lyžovat v Krkonoších. V dáli se modraly Krkonošské hřebeny. Bratranec bydlí v Rychnově U Nových Hradů. Loni jsme byly ve Vysokých Tatrách blízko Štrbského plesa. Čeština a slovenština jsou příbuzné jazyky, proto si češi a slováci bez obtíží rozumějí. Odebíráme Mladou frontu a Dívku. V Národním divadle hrají Prodanou nevěstu. V Kostelci nad Černými lesy. Bydlím v ulici U Plynárny. Na poloostrově Apeninském se rozkládá Itálie. Jednání vlády České republiky bude pokračovat zítra. V turnaji zvítězilo družstvo Gymnázium České Třebové. Nejznámějšími univerzitami v Praze jsou Univerzita Karlova a České vysoké učení v Čenkově. Obraťte se i vy na obecní úřad v místě bydliště. Václav Havel opět nedostal Nobelovu cenu míru. K oblíbeným svátkům patří Vánoce a Velikonoce. Vlastníme automobil Škoda Felicia, a le na naši starou škodovku nedáme dopustit. Na obloze spolehlivě najdu Velký vůz a Polárku. Rád i přeštu máchův Máj. Navštívíme Spolkovou republiku Německo :)

To je vše :) Prosím o případné opravené chyb :) Děkuju


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od:
Datum: 08.01.16 11:53

Snažil jsem se to opravit. Zdali jste byly lyžovat samé dívky, tak pak ypsilon, ale vzhledem k tomu, že to z textu nevyplývá, tak píšeme i.

.

Jan Neruda si Malou Stranu velice zamiloval. Byli jsme lyžovat v Krkonoších. V dáli se modraly krkonošské hřebeny. Bratranec bydlí v Rychnově u Nových Hradů. Loni jsme byli ve Vysokých Tatrách blízko Štrbského plesa. Čeština a slovenština jsou příbuzné jazyky, proto si Češi a Slováci bez obtíží rozumějí. Odebíráme Mladou frontu a Dívku. V Národním divadle hrají Prodanou nevěstu. V Kostelci nad Černými lesy. Bydlím v ulici U Plynárny. Na poloostrově Apeninském se rozkládá Itálie. Jednání vlády České republiky bude pokračovat zítra. V turnaji zvítězilo družstvo Gymnázia České Třebové. Nejznámějšími univerzitami v Praze jsou Univerzita Karlova a České vysoké učení v Čenkově. Obraťte se i vy na obecní úřad v místě bydliště. Václav Havel opět nedostal Nobelovu cenu míru. K oblíbeným svátkům patří Vánoce a Velikonoce. Vlastníme automobil Škoda Felicia, ale na naši starou škodovku nedáme dopustit. Na obloze spolehlivě najdu Velký vůz a Polárku. Rád i přečtu Máchův Máj. Navštívíme Spolkovou republiku Německo.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 08.01.16 18:26
avatar

No chyb tam máš jako máku!

krkonošské hřebeny malé k,- loni jsme byli ne byly, Češi a Slováci, U plynárny, přečtu, Máchův Máj

Ohodnoceno: 1x
 
Od:
Datum: 08.01.16 20:31

Pozor, název ulice se píše U Plynárny.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: aala
Datum: 08.01.16 20:17

Pozor: České vysoké učení technické (nikoli České vysoké učení v Čenkově)

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.