Bojím se, že mně nepřímou na SŠ kam chci

Od: Datum: 07.01.16 23:41 odpovědí: 4 změna: 08.01.16 12:21
Hezký večer, mám strašně velký strach, že mně nepříjmou na SŠ kam chci :(. Neumím si předctavit, že by mně na tu školu nevzali. Pořád se učím. Matiku, češtinu, angličtinu, němčinu, dějepis, chemii... Prostě úplně všechny předměty, které ve škole máme. Chodím pozdě spát a už asi 1 měsíc spím max. 5 hodin. Většinou tak 3-4 a to jsem zvyklá spát cca 9 hodin :(. Trpím depresema a mám poci, že jsem k ničemu. Známky na tu školu mám ale bojím se přijímaček, protože když to bude všechno v celku tak to nezvládám. Taky se hodně bojím pohovoru s ředitelem a nejvíc, že mně nepřijmou... Já myslím, že mám na to aby mně přijali ale máma a ostatní z rodiny, že prý na to nemám. Předtím než mi to řekli jsem byla víc ok ale když mi řekla rodina, že ...? Strašně mně to mrzí a vždycky, když si zpomenu jak mi to řikají tak se rozbulim :(. Co mám dělat?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.01.16 23:59
avatar

Nejhorší ze všeho je strach. Pokud se budete předem takhle bát, tak to skutečně nedopadne dobře. Základ je si věřit - podívejte se kolem sebe na tupé machry: srší sebedůvěrou, i když paradoxně nemají proč. Uvědomte si svoje kvality a připomínejte si je - psychologové dokonce radí sepsat si je na papír (i s pomocí druhých, které je vidí lépe než daný člověk sám).

Při tom učení bych se víc zaměřil na češtinu, na té to učení zatím příliš znát není.

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 08.01.16 10:45
avatar

Mě zaráží postoj Vaší rodiny. Když Vás nepodpoří rodina, tak kdo tedy? Tady je názorná ukázka, že v životě se musíte opravdu musíte spoléhat jen a jen sama na sebe. Držím Vám palce a přeji mnoho úspěchů.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: opicka
Datum: 08.01.16 12:12
Děkuji:).
Od: jmlc®
Datum: 08.01.16 12:21
avatar

Nebudu Vám tu zvedat ego jako kolegové - ale s tou vaší češtinou by normální SŠ pro vás nebyla (tedy ještě před 10-20ti lety). Dnes už berou všechny - bojují o žáka, aby měli peníze pro sebe. Bohužel.

Neumím si předctavit, že bych měl v práci kolegu, s takovou češtinou... možná SŠ bez maturity, ale k čemu pak taková škola je? Středoškoláků jsou mraky. Nechcete raději na nějaký učňák? Zkuste zapřemýšlet, jaký obor by vás bavil... Je spousta poptávek po šikovných ručičkách, ale středoškoláky chtějí max. obchodní domy jako podavače... (Prodavač x podavač - diskuse proběhla nedávno)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.