Přijímačky z matematiky

Od: Datum: 07.01.16 18:53 odpovědí: 2 změna: 07.01.16 21:55
Dobrý večer, co všechno bude v přijímačkách z matematiky? Učitel matiky neví a na internetu nemůžu nic najít...
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 07.01.16 19:06
avatar

Dobrý den, řekl bych, že tam budou početní příklady z látky, která se probírala na nižším stupni školy - tedy, nic, co by žák (student) ještě neznal. Ovšem, zcela konkrétně by to neměl vědět zatím nikdo (kromě zadavatele příkladů). Zdravím!

doplněno 07.01.16 21:58:

lesi2311 - takže, Vy se domníváte, že např. u přijímaček na gymnázium by měl žák znát učivo gymnázia? To snad ne.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.01.16 21:55

tak na nižším stupni a nic, co by žák neznal... takhle bych to neřekla. když se holka v páté třídě připravovala na přijímačky na osmiletý gympl, tak musela umět rozsah celého učiva včetně toho z pětky, ačkoli přijímačky byly někdy v březnu nebo dubnu či kdy. to samé, když se její spolužačka učila v sedmičce na přijímačky na šestiletý gympl a když se holka teď připravuje k přijímačkám na střední chemickou, tak v přípravných kurzech taky naráží na učivo, které dosud nebrali *nevi* neboli díky přípravě na přijímačky pak měla do konce roku "veget", protože se na kurzu naučila to, co se ve škole učili až po přijímačkách a co k přijímačkám potřebovala.


doplněno 07.01.16 22:26:

četl jste, co jsem psala?


doplněno 07.01.16 22:29:

anebo jinak - fakt jste přesvědčený, že na školách mají v polovině dubna kompletně probranou látku do konce roku? pokud ano, pak je asi zbytečné, aby byl školní rok do konce června, můžeme ho zabalit dřív. pokud ne, tak pak neplatí, že nic, co by žák neznal. znal, ovšem pouze v případě, že se učí nad rámec školy a je s učivem napřed.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.