Nevhodné chování učitelky

Od: Datum: 08.02.16 17:01 odpovědí: 9 změna: 09.02.16 21:39

Dnes jsme měli květinářství a paní učitelka nám řekla že se bude snažit aby jsme se nikdo nedostal do 3.ročníku a že nám bude automaticky dávat horší známku a že s ní zažijeme peklo a že nám bude dávat co nejtešší písemky.Ale podle mě je tohle už diskriminace a i to hraniří s lehkou šikanou.

Tak se ptám jestli už se to může řešit s panem ředitelem protože ani paní naší učitelce třídní se tohle chování už nelíbí


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.02.16 17:10
avatar

Pokud se toto chování už nelíbí ani vaší paní učitelce, je určitě čas řešit to s panem ředitelem.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 08.02.16 17:17
avatar

Přesně jak píše Kapka, je čas na odchod. Možná tam zabíráš místo někomu, kdo by se učit a vyučit chtěl.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 08.02.16 17:41
avatar

pokud umám za 1 nebo dva, tak mě horší známka nemůže v postupu do dalšího ročníku zabránit. pokud umím za 4 tak se musím asi učit nebo nemám na dané škole co pohledávat.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 08.02.16 17:58
avatar

Souhlasím s Ládinem,

kdyby se třídní učitelce nelíbilo jednání zmíněné učitelky,

jistě už by se na vedení školy obrátila sama...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.02.16 18:02
avatar

No ale vždyť to píše, že se už i třídní to chování nelíbí

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.02.16 03:37
avatar

Píše, že se třídní učitelce "tohle chování" nelíbí, nikoliv jednání učitelky.

Podle mne to může znamenat, že se třídní učitelce nelíbí chování žáků...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.02.16 04:14

Známe názor jedné strany.Jsou žáci rozumní a nevytáčejí paní učitelku do běla? Potom se řekne někdy i to , co jindy by člověk neřekl.

Naše třídní a zároven češtinářka šla kdysi o rodičáku do třídy a lamentovala-hromy a blesky na tuhle třídu, jestli se nezlepší propadne nejméně polovina z nich. Rodiče to asi pochopily , nebot jejich dítka přežily i osmou třídu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ria®
Datum: 09.02.16 05:25
avatar

:).. k nám poprvé na prváku přišel ekonomikář, začal se vztekat, že nejsou všehna okna otevřená, že dá příště každýmu pětku, když nebudou otevřená, protože nesnáší zatuchlý vzduch.. jenže si neuvědomil, že škola - konkrétně naše třída, je ob ulici od výrobny mýdla- opravdu strašný smrad.. Takže ještě tu stejnou hodinu všechna okna zavřel a navrhl, že ty okna raději necháme zavřená.. :D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.02.16 21:39
avatar

A jak se chováte v hodině? Jak se chováte přímo k učitelce? Pokud jste učenliví, máte zájem a moc nerušíte, tak je je učitelka nějaká divná a opravdu je to šikanující. Někteří učitelé si rádi dokazují převahu. Nedávno jsem řešila u známé jejího syna, z matiky nosil čtyřky, chodil do hodin vystresovaný. Měl stejnou učitelku, co jem ještě měla na základce já, fajn ženskou, ale velice ráznou, ukřičenou a bohužel takovou, co neuměla moc naučit. Rodiče dětí se dohodli s ředitelem na změně učitelky a kluk nosí jedničky a dvojky.

Pokud se ale chováte jako hovada a v hodině děláte kulový, tak se nesmíte divit, že se k vám učitelka jako k hovadům bude chovat. Některé učitele lituju, když vidím dnešní rozcapené "děti", kterým za zadkem stojí bohatý papínek.

Třídní učitelce se nelíbí chování vaše, nebo chování učitelky květinářství? To není z tvého textu jednoznačné.

Ohodnoceno: 3x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.