VŠB- TU Ostrava, Ekf

Od: Datum: 03.12.15 18:48 odpovědí: 2 změna: 07.12.15 06:05
Dobrý večer, mám otázku vybírám vysokou školu, zatím mám vybranou vysokou školu bánskou v Ostravě, Ekonomickou fakultu a potřebovala bych poradit jaký obor si mám vybrat, který je v součastnosti žádaný a zároven není moc náročný. Jaký obor by jste si z těchto vybrali vy? http://www.ekf.vsb.cz/cs/_uchazeci/studijni-obory/ Přemýšlela jsem o účetnictví a daně, finance, veřejná ekonomika a správa nebo ekonomika podniku a nevím co si vybrat.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.12.15 06:33
avatar

Jestli jste typ na účetnictví, systematičnost a čísla, ne příliš ctižádostivá a akční, je to práce pro vás jako dělaná. Dobrého účetního si každý považuje. Tahle práce jde dělat z domu, když se rozhodnete pro rodinu a děti. *hej*Ve vedlejším vchodě taková paní je. Před domem stávají opravdu dobrá auta a paní pracuje z domu. Teď už je na důchodě, aut ubylo, ale stále pracuje a vypadá velmi spokojeně. Klienty musí odmítat.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: johana*
Datum: 07.12.15 06:05

Děkuji za Vaši odpověd.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.