Už mě nebaví škola

Od: Datum: 01.12.15 07:09 odpovědí: 11 změna: 02.12.15 12:23
Jsem ve čtvrťáku ale totálně mě přešla chuť tam chodit... Vím že mě má motivovat maturita ale, ráno se probudím a řeknu si: jaj zase škola to seru... Už mám neomluvene a chci tu školu prostě dát! Nějaké rady jak se motivovat?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ria®
Datum: 01.12.15 07:11
avatar

:D žádný rady nejsou.. jen to že nedokončit by byla opravdu nevětší blbost v životě..

já ve čtvrťáku vzdala vejšku a lituju toho tak šíleně moc že bych si nejraději vytrhala vlasy..

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 01.12.15 07:39
avatar

Nechce se mi věřit, že pro nějakých 5 měsíců (prosinec je krátký díky svátkům) chcete vzdát minulost i budoucnost. Lituji vaše rodiče. A konec konců i vás za nějakých pár let. Bez vzdělání, na konci fronty na sociálce s prosbou o pomoc.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: au1
Datum: 01.12.15 07:47

žádnej problém, do školy už nemusíš,můžeš si místo toho na 8 hodin stoupnout do fabriky k pásu*palec*

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 01.12.15 07:50
avatar

souhlas,ve čtvrťáku jsem se na to tuplem vybodla ,ale učila jsem se venku,u piva,v kavárně...měla jsem odpor tam sedět,už to byl opruz.Tenkrát nám tolerovali omluvenky co jsme si psali sami a moc se to neřešilo.Naučené jsem měla a odmaturovala v poho.Jak motivovat?třeba si říkej,mám to už za pár.Až teď s odstupem let mi ti lidi opravdu chybí a lituju,že to tak uteklo.Tenkrát mě ani moc nezajímali a to byla chyba.Takže nepromarni chvíle,které se už nebudou opakovat.Ti co ti dnes vadí a je to nuda ,za pár let ti budou chybět.


doplněno 02.12.15 10:03:

Myslím,že srovnávat chození do školy a do práce je ůplně mylné.Za chození do školy nejsou peníze,jen se sedí na zadku,nic se nevytváří. je to ůlně jiný pocit,než chodit do práce.Na školu jsem kašlala,ale mám ji i když to byl opruz,ale v práci jsem měla vždy nejvíce přesčasů a nikdy jsem ani nezaspala.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: hm®
Datum: 01.12.15 09:18
avatar

Prostě tam chodit. Co jiného se chceš dozvědět? Určitě ji nezahoď. Do práce taky budeš muset chodit i když se ti nebude chtít.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.12.15 09:44

Být Vámi, tak si dobu strávenou ve škole užívám. Co já bych dal zato, abych mohl po střední škole jít studovat obor, který mne bavil a šel mi i na vysokou a užívat si studentského života. Bohužel jsem si to nemohl z finančních důvodu dovolit. Ono se Vám zdá, že teď vše trvá věčnost, ale uvidíte, jak čas poletí, až ze školy vyjdete.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.12.15 13:56
avatar

Pokud se vám ráno nechce vstávat z postele, může to být projev deprese. Je zima, stresové předvánoční období, takže by nebylo divu. Zkuste to zatím s čaji - meduňkový, třezalkový, nebo třeba kozlík v kapkách... A najít si nějakou malou radost na cestu do školy - třeba že si koupíte cestou oblíbený časopis. Pokud by to nepomohlo, navštivte svého praktického lékaře, poradí vám jak dál.

Byla by škoda kvůli blbým naladám neodmaturovat. Ale zároveň není radno deprese podceňovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.12.15 17:16
avatar

A až budeš chodit do práce tak si taky ráno řekneš to seru? Možná na pracáku ti bude líp.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 02.12.15 09:14

"Mládí by byla krásná doba, kdyby přišlo až později v životě."

Charles Spencer Chaplin

Ohodnoceno: 1x
 
Od: buss
Datum: 02.12.15 10:14

Jde o tvůj život, to tě má někdo dokopat a pak mu to budeš vyčítat? Pokud nemáš ještě 18 let, mohou do toho mluvit rodičové. Maturita je jen papír, co motivuje? A co pak práce? Také nebude bavit? Jde snad o uplatnění se, to ti nic neříká? Nepíšeš co dál. Jdi k psychologovi. No ona nakonec není povinnost mít vzdělání ani pracovat, že? Tvému konání buď boží požehnání.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.12.15 10:21
avatar

Ani vztah s matkou svého kamaráda není pro Vás ta správná motivace? Jí nevadí, že kašlete na školu?

https://www.poradte.cz/volna-…ztah-s-matkou-kamarada.html#1

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.