Moje známky

Od: Datum: 19.11.15 14:14 odpovědí: 5 změna: 19.11.15 19:02

Ahoj,Potřebuju poradit.Mohl bych se dostat na Střední Průmyslovou školu (obor strojírenství) s těmito známkami? : Aj-2,Čj-3,M-2,F-3,Z-2,D-2,Nj-3,Ch-3,Vo-2.P-2 (8. třída)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 19.11.15 14:17

Známky a inteligence nejsou vždy ve shodě. Známky můžou být přísné, protože škola požaduje max. znalosti a učitelé jsou přísní - nebo je škola plná blbů a vy máte dvojky-trojky v podstatě zdarma.

Takže si najděte loňské přijímací testy na danou školu a zkuste si je. Další studium pak závisí na chuti učit se a troše logického myšlení...

doplněno 19.11.15 14:28:

tak ta inteligence asi není dostačující... jsem si myslel, že to píšu polopatisticky. Vyzkoušet testy loňského roku a podle vlastních pocitů se rozhodnout - bylo to lehké nebo vůbec test nechápu?

Známky jsou nicneříkající data. Důležité jsou znalosti, um, logika.

doplněno 19.11.15 14:38:

Pokud školy řeší při přijímacích zkouškách vysvědčení školy, pak to je většinou formou "horké karty" - kdo má samé jedničky, ten má bonus nebo přímý vstup bez zkoušek...

Když budou testy na 90% úspěšné, aktuální známky budou to poslední, co bude střední školu zajímat.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 19.11.15 14:24

Pořád ale nevím..jestli mám s těmito známkami šanci na Střední Průmyslovou Školu.Nebo mam jít na učňák.

doplněno 19.11.15 14:32:

ano...ale ono nezáleží jenom na testech ale i na vysvědčení.50% vysvědčení a 50% příjímací zkoušky

Datum: 19.11.15 14:29

Na SŠ úplně v pohodě...

Ohodnoceno: 2x

Od: ctenar
Datum: 19.11.15 17:45

Znamky nic extra (ani jedna jednicka?), ale na prumku to bude skoro urcite stacit. Urcite si prihlasku podej.

Ohodnoceno: 0x

Od: uzivatel53538
Datum: 19.11.15 19:02

Na první pohled to nevypadá nic moc, ale ve skutečnosti to není taková hrůza. Dvojka z matiky? To není špatné. Proč ale trojka z fyziky. To vypadá, jako by si tomu nedával dost. Takže , vysvědčení na průmyslovku určitě ano. Nemyslím,ž e jde na ueňák někdo, kdo má dvojku z matematiky. A za druhé, když dokážeš mít dvojku z M, Aj nebo D a Z nevidím problém, aby v 9. třídě nemohl mít známky ještě o něco lepší. Neříkej, že když máš dvojku z matiky nemůžeš mít i dvojku z fyziky a chemie. D a Z jsou vyloženě jen o učení, když budeš chtít a dáš tomu max můžeš mít i 1. Matika podle mě ukazuje njevíc jestli si schopen studia, dvojku z ní blbec mít stoprocetně nebude. I humanitně zaměření gymnazisti někdy mají trojku.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.