Střední zdravotnická škola

Od: Datum: 13.11.15 12:17 odpovědí: 3 změna: 17.11.15 15:16

Chtěla jsem se zeptat. Jsem v 9.třídě a vybírám si Střední školu. Jaký je podle Vás(ti co chodí na zdravku) názor na střední zdravotnickou školu? A která zdravka je podle Vás lepší? Kroměříž x Zlín... :)

Vím , že na ni má každý jiný názor, ale pokud se tu najdě někdo, kdo má se zdravkou ve Zlíně nebo Kroměříži zkušenost, tak budu ráda,když se o názor podělíte. *vtip*

PS- jednu přihlášku si asi dám na tu Střední zdravotnickou školu (zatím asi podle dojíždění je lepší Kroměříž), ale kam dát druhou přihlášku ... to nemám ponětí...:)

Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.11.15 12:26

nenapsala jsi jaký obor? protože je jich více a není až tak důležitý název školy, ale název oboru, na který se hlásíš

Ohodnoceno: 2x

Od: lenkaa
Datum: 13.11.15 18:08

Obor - zdravotnický asistent *palec*

Od: jaka
Datum: 17.11.15 15:16

Taky se letos budu hlásit na zdravku do Zlína a z vlastní zkušenosti mi sestra říkala, že je zdravka ve Zlíně na vyšší úrovni, ale to je věc názoru.;)

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.