Přípravný kurz

Od: Datum: 27.10.15 18:45 odpovědí: 6 změna: 29.10.15 12:20
avatar

Dobrý den, nevíte prosím, kdy ČVUT stanoví termín přípravného kurzu z M a F na VŠ?

https://www.fjfi.cvut.cz/cz/m…nost/vzdelavani-pro-verejnost

Nebo nemáte prosím někdo nějaké zkušenosti s přípravným kurzem na VŠ z matematiky (kromě MatFyzu) v Praze, nejlépe někde poblíž metra?

Mockrát děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 28.10.15 07:30
avatar

Dobrý den, ten kurz byl spojen s loňským Dnem otevřených dveří. Letos se tato akce opakuje, ale nenašel jsem informaci, že po ní opět začne kurz. V odkazech najdete termín letošního Dne otevřených dveří a kontakt na VŠ. Takže, buď si zajít na tu akci nebo se předem informovat přímo na škole. Zdravím!

P.S. Možná se ten kurz neosvědčil a letos ani nebude.

https://webhost.fjfi.cvut.cz/…Den_otevrenych_dveri_2015.pdf https://www.fjfi.cvut.cz/cz/fakulta/kontakt

doplněno 28.10.15 11:05:

Bohužel, Váš čas nemohu organizovat . Ale, je zvláštní (varující), že škola nekomunikuje.

doplněno 29.10.15 11:08:

elisa24 - myslím, že kurz nemůže obsahovat nic jiného (složitějšího), než je středoškolská matematika. Větší rozdíly tam nebudou.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 28.10.15 10:57
avatar

Děkuji za odpověď, na tento e-mail jsem už psala, ale vrátil se mi, že tato adresa neexistuje. Poté jsem zkoušela ještě e-mail přímo fakulty, která kurz pořádá, a nikdo mi neodpověděl. Zkusím tam ještě zavolat, ale zřejmě ten kurz bude (pokud bude) ve stejnou dobu, tak to nebudu stíhat :(.


doplněno 28.10.15 12:06:

Nechápu proč ty kurzy nejsou později, alepsoň o půl hodiny. Minimálně polovina škol s žáky, kteří by tam chtěli chodit mají ten den vyučování do 16:25.

Od: ctenar*
Datum: 29.10.15 10:56

Ty chces jit na FJFI?

Hledal bych kurz na fakulte, kam chces jit. FJFI bude mit jine pozadavky na znalosti nez treba sousedni fakulta strojni a pritom jsou obe soucasti CVUT.

MatFyz je nekde uplne jinde s pozadavkama.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 29.10.15 10:59
avatar

Chtěla bych jít na MatFyz, ale jejich kurz se mi kříží s vyučováním. Takže je nesmysl jiný kurz než na MatFyzu? Myslela jsem si, že všechny tyto kurzy jsou zaměřeny na zopakování středoškolské matematiky a mají podobnou náplň.

Od: ctenar*
Datum: 29.10.15 11:54

Ty typy uloh a zpusob pouziti matematiky bude dost jiny, stejne jako jsou jine prijimacky z matyky na MatFyz a treba VS ekonomickou.

MatFyz neni o tupem pocitani. Je to o predstavivosti a premysleni nejlepsich postupu vypoctu a reseni, kde matematika je jen zpusobem vyreseni.

Ja mam treba zdrave ruce a umim nakreslit kilometry čar a krivek ruznyma barvama. Ale kdyz mi nekdo rekne "sedni a nakresli svitani nad loukou", tak jsem uplne ztraceny a to, ze umim nakreslit cary a krivky je mi nanic, kdyz to pak neumim pouzit.

Sezen si priklady z prijimacek minulych let, at vidis ty typy uloh, co tam jsou. Mozna nekde jsou i zapisky nekoho z toho pripravneho kurzu.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 29.10.15 12:20
avatar

Děkuji, podívám se po tom. Jde mi spíš o přípravu na maturitu. Pokud na MatFyz berou do průměru 1,5 bez přímaček, tak je dělat nebudu, jestli si to teď nezkazím.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.