Střední škola

Od: Datum: 21.10.15 15:37 odpovědí: 10 změna: 25.10.15 12:27

Dobrý den.Včéra jsem dostal třídní důtku.Bohužel jsem v tomto nevinně a odnesl jsem to jen já a další 3 spolužáci.Jedná se o to,že jsme byli na školním výletě.Když jsme odjížděli mikrobusem,tak jedna spolužačka dostala velmi inteligentní nápad,že rozhoupem mikrobus (řidič vystoupil,protože na něj jeden de*il začal házet naký gumový kousky).Bohužel nejsem,až tak hodný žák,takže jsem v 7 jsem měl napomenutí třídního učitele a v 8 pár poznámek,většinou za nepřipravenost apod.Učitelka to samozřejmě viděla a začala řvát.To jsme nějak přežili a pak v klidu dojeli do školi.Druhý den si učitelka vzala žákovské knížkdy pouze od nás 4,nikoliv od všech,takže důdku má jen my 4 a to eště já s kámošem vedle neprávem,protože jsme viděli tu učitelku,tak jsme nic nedělali.Tamti 2 žáci stim houpali,takže to mají právem.
Přejdu tedy k mé otázce.Vzhledem k tom,že chci na nějakou střední školu a mám třídní důtku 1 neomluvenou hodinu.Moje otázka zní.Dostanu se na sřední školu? Na pololetní vysvědčení budu mít jednu 4 z ruského jazyka jinak 3 a 2 . Díky za odpovědi .


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.10.15 15:47
avatar

Mišanku, zavři na chvíli oči a představ si, že jsi ředitelem bezva školy. Až se v té postavě budeš vidět, představ si, že před tebou stojí průšvihový kluk Mišanek a chce chodit na tvou školu. Přijmeš ho? *hej* Pěkně píšeš, bez chyb. Tedy nejsi žádný blbeček. Proč se takhle chováš? Schválně, řekni! *hej*

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 22.10.15 05:22
avatar

Bez chyb?

Ohodnoceno: 1x
 
Od: dastka
Datum: 23.10.15 21:53

Asi jste to nepochopila - to je IRONIE.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.10.15 16:51

Mišánku, Mišánku. Tak dlouho se chodí se džbánem... OK, teď jsi nic nedělal, ale jak píšeš, jsi pěkný číslo. Tohle evidentně není Tvůj první průšvih a jak píšeš: Nic jsme nedělali, protože jsme viděli tu učitelku. = kdybych ji neviděl, tak se (možná?) přidám.

K Tvému dotazu, jestli se dostaneš na nějakou střední školu: Třídní důtka není hrdelní zločin a není důvodem k nepřijetí na střední školu, na nějakou se tedy dostaneš. To, že sis pohoršil, víš dobře sám. Ono s tím prospěchem to taky není zrovna valný. Za nás se čtyřkou na SŠ ani omylem. A dovolím si nesouhlasit s @babkazov, sice podle písemného projevu nejsi žádný *ement, ale fakt by to chtělo zabrat v gramatice.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: skola9283
Datum: 21.10.15 17:16

Děláš si srandu?

Proč by tě nepřijali?

Dělal jsem mnohem, mnohem horší věci na základní škole, nestačila mi na poznámky ani celá žákovská knížka a přijali mě bez problému..

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 21.10.15 18:42
avatar

Pokud máš 1 z chování tak se to nikam nepromítne - nikdo to řešit ani rozebírat nebude. Nech to být - třídní důtka je nic. Pokud se začneš hádat že to není pravda tak nakonec dopadneš hůř než když budeš držet hu*u a krok a blbě přikyvovat jak má paní učitelka ve všem pravdu - už jsi v 9té tak to vydrž.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ctenar*
Datum: 21.10.15 20:00

Pise nez tridni dutka budou vadit pri prijimacim rizeni spatne znamky.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.10.15 05:21
avatar

A co´s měl z češtiny?

S touhle češtinou a možnou dvojkou z chování to na střední školu moc nevidím.

Možná ani na učiliště – mnohá mají jako podmínku přijetí jedničku z chování.

Zamysli se nad svým chováním a změň je. Jestli to "dotáhneš" na dvojku z chování, bude to s přijetím obtížné.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: aala
Datum: 25.10.15 09:36

Když vidím úroveň dnešních sebevědomím oplývajících absolventů středních i vysokých škol, tak se ani nedivím, že jsou ke studiu přijímáni čtyřkaři a ani hodnocení jejich chování často nehraje roli :(

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.10.15 12:27
avatar

V dnešní době? Pokud uděláš přijímací zkoušku tak bez problémů a pokud máte dost peněz tak na státní ještě lépe.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.