Leasing - vypocet hodnoty, inventar.karta

Od: Datum: 20.10.15 21:14 odpovědí: 2 změna: 22.10.15 11:35
Dobrý den,
chtěla bych Vás poprosit, zda byste mi neporadil, jak se vypočítají částky u leasingu (sestavení evidenční karty, hodnota leasingu, měsíc. nájemné apod.) Na výklad jsem chyběla a v učebnici mám už zapsané jen částky, ale postup ne. Zkoušela jsem různé počty, ale bohužel bez úspěchu. Podíval byste se mi někdo, prosím, na to? Myslím, že to bude něco logického, ne nějaké speciální vzorečky. Kdyby to nešlo přečíst, tak to ještě napíšu.
Předem Vám mockrát děkuji za Vaše rady a pomoc.
doplněno 21.10.15 09:14: Prosím alespoň o tu hodnotu leasingu. Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.10.15 05:17
avatar

Ráda poradím:

Ten, kdo ve škole chyběl na výklad, by si měl co nejdříve doplnit poznámky z výkladu

a nastudovat si výklad z učebnice. Pokud je i poté něco nejasné,

požádat o konzultaci vyučujícího (ale nepříjít s "Ničemu nerozumím, naučte mne to")...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: sharon
Datum: 22.10.15 11:35
Poznámky jsem si všechny doplnila: z učebnice, sbírky příkladů i ze sešitu. Ale žádný vzoreček jsem tam nenašla. Proto jsem sem psala, jelikož to asi bude něco logického bez nějakého speciálního vzorečku, který bude obecně platit. Ani na internetu jsem to nenašla. Akorát nějakou Kalkulačka, která to vyčítá, ale jak, to už tam není. Fakt jsem zkoušela několik způsobů násobení, dělení apod., ale nevyšlo mi to nikdy, jako to mám v učebnici. Jinak účtování rozumím a když mám ty částky už v učebnici dopsané, tak to udělám docela správně, ale obávám se, že v testu budeme muset zjistit i ty částky, a to s tím pak nehnu.A na naší škole konzultační hodiny neposkytují, jelikož za to nejsou placený a doma mě řekli, že tomu nerozumí vůbec. Tak se omlouvám, že jsem zbytečně obtěžovala.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.