MATURITA nevim si rady

Od: Datum: 16.10.15 00:31 odpovědí: 1 změna: 16.10.15 01:42

Ahoj

Chtěl bych se zeptat ... Neudělal jsem maturitní zkoušku v květnu tedy Jarní období ... Na podzimní opravnou zkoušku jsem již nešel. Chtěl jsem jít až znova na jarní období .

A naco se teda ptám? Jelikož jsem nešel na podzimní opravné období nestrhnul se mi můj poslední 3 pokus? ( již jsem šel 2x k maturitě )

Je to tak , že at jdu na jarni nebo na podzimní vždy se musí podepsat nějaký papír , že nato období jdete? nepletu se?

Já jsem jim nic nepodepisoval na podzimní období .


doplněno 16.10.15 00:54:

Uz jsem to nasel na novamaturita .cz

Musí žák konat opravnou zkoušku hned v podzimním zkušebním období, pokud na jaře neuspěl?
Nikoli, je zcela na něm, v jakém z následujících zkušebních období se k opravné zkoušce přihlásí. Musí tak ale učinit do 5 let od úspěšného ukončení posledního ročníku střední školy.

uff... Takze normalne si pujdu podepsat prihlaseni k jarnimu obdobi to by melo byt asi v listopadu .

a půjdu snima k jarnimu obdobi... na praktickou i ustni


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ctenar
Datum: 16.10.15 01:42

Ukonceni studia na strednich skolach se venuji §72 a nasledujici Skolskeho zakona.

Napriklad o prihlasce k maturite hovori §81, odstavec 1.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.