Technologická škola

Od: Datum: 15.10.15 15:46 odpovědí: 4 změna: 17.10.15 16:59

Dobrý den Odjakživa mě hrozně bavila matika, fyzika a chemie, ale abych to zvládala na jedničky, musím nad tím doma dost sedět, ale mě to fakt baví. Myslíte, že i když na to nemám zrovna talent a nejsem žádný génius, že mám šanci vystudovat vysokou školu s technickým zaměřením? Má cenu se tam hlásit? Děkuji za odpověď

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.10.15 16:17

Je rozíl mezi technologickou školou a technickou. Technologové jsou třeba v Pardubicích na střední škole-chemici, chemici požární ochrany, potravináři. Můj bratr se právě na takové škole stal mlynářem. ;) V Pardubicích je i vysoká škola technologická. Ale ta je až po maturitě, jak jistě víš.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.10.15 17:40

Nemusíš mít z těch předmětů jedničky, abys technickou školu zvládla. Důležitá je chuť, pak mít logické myšlení. Taky záleží, o jakou technickou školu by šlo.

Od: ctenar
Datum: 15.10.15 18:49

Do jake tridy chodis? Jestli to je tak alespon tretak na gymnaziu a M, F, Ch te bavi ze vsech predmetu nejvice, tak technickou VS muzes vystudovat na 100%.

Datum: 17.10.15 16:59

U matematiky je asi technologické učení nesmysl.Fyzika je také spíše záležitost teorie a její aplikace.Chemie má několik možností,tedy technologie anorganických syntéz a hnojiva,gumárenská a plastikářská technologie,potravinářská technologie,výbušninářské technologie,technologie organických surovin a léčiv.a technologie zpracování ropy.Možná jsem ještě mohl uvést nové obory,jako je ochrana životního prostředí.

JABRAKA

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.