Výběr školy

Od: Datum: 30.09.15 14:49 odpovědí: 2 změna: 30.09.15 17:54

Dobrý den, vystudovala jsem VOŠ - Výrobní a řídící systémy podniku - zaměření na management a personalistiku a hledám, nějakou školu, kde by mi byly uznány 3roky studia na VOŠ a já bych si dodělala Bc. popř. Mgr.

Dále by mě zajímalo, jaké bych musela splňovat podmínky nebo na jakou školu bych se měla obrátit, kdybych chěla začít studovat speciální pedagogiku nebo logopedii.

Předem děkuji za informace


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.09.15 17:43

na speciální pedagogiku nebo logopedii musíte jít na pedagogickou fakultu nebo možná i filofofickou a vystudovat 5 let VŠ. Nevím, zda ty 3 roky na Bc. stačí...speciální pedagogové mívají Mgr.

Na krajském školském úřadě nebo místní pedagogické fakultě vám řeknou přesně.

Všechny 3 roky VOŠ se neuznávají nikdy. Nejrychlejší způsob bývá uznat 2 roky a dodělat si Bc. lze za 1 rok. Optejte se na vámi vystudované VOŠce, měli by mít přehled...většinou toto uznávají soukromé vysoké školy s vysokým školným, ale najdou se i státní

doplněno 30.09.15 19:46:

Přesně jak píše rádce pode mnou, nejlepší je zeptat se přímo na VOŠ, kde jste studovala...na tu spřátelenou VŠ a nejkratší dodělání Bc. titulu trvá 1 rok (pokud máte DiS. )

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.09.15 17:54
Po vosce můžete studovat na UJAKu nebo VSO, obě soukromé ale uznaji vám vosku a za rok si můžete dodělat bakalare. Státní školy vosky ne uznávají maximálně jen nějake předměty, záleží na oboru vosky. Ale často mají vosky tzv. spřátelené vysoké školy, kde je trošku snazší dodelani Bc.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.