Angličtina a ruština nebo španělština?

Od: odpovědí: 5 změna:
Ahoj, který jazyk by jsi zvolil/a Ty?
5 odpovědí na otázku

 

 


0x
avatar iz

Oba – jeden ve škole,druhý vedle školy.

Pokud si můžeš vybrat jenom jeden, zvol ten, který v budoucnu

s větší pravděpodobností využiješ (co bys ráda dělala).

 


0x
avatar scv

Angličtina se nikdy neztratí, další podle vlastních preferencí.. španělštinu jsem se jeden semestr učil a jazyk je to velmi zajímavý.. a pro mě rozhodně příjemnější než němčina nebo ruština.

 


0x

Tak Ruština se moc nedá využit, napřiklad angličtinu bych volil nebo španělštinu,Ruštinu jen tehdy pokud vám to v hlavě nepalí (v tom smyslu :_ že je lehká":)

 


0x

Myslím, že nejužitečnější je znalost angličtiny. Tento jazyk se přirozenou cestou stal mezinárodním a dá se s ním nejpravděpodobněji domluvit v postatě po celém světě.

 


0x

Ahoj, já bych si určitě zvolila angičtinu a až pak španělštinu. Angličtina je v dnešní době fakt základ. To jsem bohužel zjistila až po tom, co jsem vystudovala němčinu, protože mě ta němčina hrozně bavila. Jenže pak jsme jeli na dovolenou a s němčinou jsem byla víš kde. Takže jsem si prošla několika kurzama, páč jak už je člověk starší, tak mu to učivo prostě neleze tak dobře do hlavy, jako když mě bylo 15. Nakonec jsem skončila u angličtiny bez biflování a už se to pomalu ale jistě lepší )

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]