Mongeova projekce - zakreslení bodů

Od: Datum: 08.09.15 18:07 odpovědí: 2 změna: 09.09.15 09:38

Dobrý den,

prosím Vás,

už nějaký čas, luštím kešku http://www.geocaching.com/geo…che/GC5C62F_mongeova-projekce pátrala jsem na internetu, jak postupovat. Vím, že ta projekce se skládá z 3 bodů kartézské soustavy (x,y,z)

Ale já prostě neumím zakreslit tu soustavu a něják začít? Mám tím na mysli, jestli si nakreslit tuto soustavu (viz obrázek monge) a do ní kreslit jednotlivé body, např ta 1 (6,1,0)? nebo jak?

Hledala jsem na internetu jak zakreslovat ty body, ale na nic jsem nepřišla, možná to někdo z vás umí a zkusí mě nakopnout, chci to pochopit ale potřebuji trochu pomoct.

Děkuji moc za vaše rady

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.09.15 21:06

jo,máš pravdu,z toho odkazu moc nepochopíš,tady uvidíš,ja to vlastně vypadá a tady je podle mne srozumitelně vysvětleno,jak se to zakresluje ...

...důležité je pořadí souřadnic: Tedy bod B [xB,yB,zB]

6...naneseš na ose x;1...na ose y;a z průsečíku vyneseš výšku na ose z...v tomto případě 0

doplněno 08.09.15 21:15:

snad to pochopíš z prostorovýho vyjádření:

doplněno 08.09.15 21:16:

promiň,1 má být červená a 6 zelená...

Ohodnoceno: 0x

Od: keska1
Datum: 09.09.15 09:38

moc děkuji, nachystám papír a vyzkouším ;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.