Maturita s vyučním listem?

Od: Datum: 30.08.15 21:01 odpovědí: 2 změna: 31.08.15 09:21
Chtěla bych se zeptat jak to funguje když budu dodělávat školu s vyučním listem a chci si udělat i maturitu, ale nechci nastavbu,chtěla bych si spíše udělat druhý maturitní obor. Tak se chci zeptat jestli kdyz budu dodělávat vyuční list tak jestli mám jít už i na přijimačky nebo se spíš píše po dokončení vyučního listu do školy na kterou chci jít a zeptat se tam?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.08.15 21:55
avatar

Ten vyuční list nemá s tvým budoucím studiem nic společného, leda že bys šla na podobný obor, kde by tě nechali studovat například od třetího ročníku. Pokud chceš jít na jiný obor od prvního ročníku, pochopitelně přihlášku podáváš tak, jak se na střední školy podává.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 31.08.15 09:21
avatar

taky jsme měli ve třídě pár kluků, kteří si po vyučení dodělávali maturitu. Nastupovali rovnou do druhého ročníku. Nevím jak dnes, ale tehdy s tím nebyl žádný problém. Asi by pro vás bylo skutečně nejlepší zajít do oné školy a zeptat se, jak postupovat.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.