Zanechání studia na VŠ

Od: Datum: 24.08.15 17:43 odpovědí: 4 změna: 29.08.15 13:55

Dobrý den,

chystám se zanechat studia na VŠ a na konci srpna se zapsat do nového studia. Musím se v tomto období mezi zanecháním studia a zapsáním do nového nahlásit na úřád práce nebo tak někam?

Děkuji za odpověd


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.08.15 18:36
avatar

Ve Vaši informaci postrádám návaznost. Pokud studium ukončíte v srpnu, tak nové jste již buď musel zahájit v červenci, nebo teprve uvažujete o přihlášení na přijímačky.

V každém případě, pokud nejste studující ani nezaopatřene dítě tde §11 zákona 117, měl byste se nahlásit na UP, aby za Vás hradil pojištění. Udělat to nemusíte, ale posléze to bude stát vymáhat po Vás, že jej nemáte uhrazené.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: lanugo
Datum: 28.08.15 07:48
Zapis do studia je 31.8 , takze ne nemusel jsem zahajit nove, ani nemohl, dokud mi neukonci soucasne... Jinak dekuji za odpoved
Datum: 28.08.15 13:40
avatar

Zápis je na každé škole jiný, většina ho má v červenci

Pokud nevíš,, že můžeš zahajít nové studium i když Ti běží staré .. pochybuji o Tvé kompetenci a vědomostech vysokoškoláka. Tyto dvě věci rozhodně nejsou interdependentní

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lanugo
Datum: 29.08.15 13:55

O mně nepochybuj, přesně vím, že pokud ten obor, kde se chci zapsat do prvního ročníku již studuji (ale kvůli jednomu předmětu není možné pokačovat dál), musím nejprve studium ukončit a poté se zapsat... Aby jedna osoba studovala stejný obor současně dvakrát, je pěkná blbost a jak si výše psal, každá škola to má jinak, takže se nepleť do věcí, o kterých nic nevíš a ani nebyly součástí dotazu... Nepochybuji o tom, že jsi mnohem chytřejší než já a možná 90% obyvatel ČR ;)

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.