Přezkoušení z chemia a reparát z angličtiny

Od: Datum: 13.07.15 12:26 odpovědí: 1 změna: 13.07.15 13:11

Dobrý den, na konci prázdnin mě čeká přezkoušení z chemie a reparát z angličtiny. Ano já vím, jsem blbá. Vše nechávám na poslední chvíli nebo si myslím, že všechno zvládnu. Problém je, že se neumím učit. Navíc chemie- něco, co je pro mě něco jako jaderná fyzika- je z celého roku (organická chemie). Všude se píše a všichni říkají, že to dám že je to lehké, ale není.

Angličtina, ve které prohodím max pár vět a to ještě špatně, je pro mě taktéž těžká.

Otázka zní, jak se mám to vše naučit za měsíc a půl. Neumím se učit. Nevím jak na to. Po chvíli se začnu nudít a usínám. Měl někdo taky takový problém? Poradíte mi? Byla bych vám nesmírně vděčná :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.07.15 13:11
avatar

Dobrý den a nějaké doučování by vám nepomohlo? Sehnat někodo, kdo učivu rozumí? Aby vám to mohl vysvětlit. Minimálně na tu organickou chemii by to chtělo. Někteří studenti si takto přivydělávaji. Angličtinu snad našprtáte sama - slovíčka, gramatika... Váš problém asi nebude, že se neumíte učit, ale prostě se vám nechce. Taky by to chtělo vyhmátnout, kdy se vám nejlépe učí. V kterou denní, či noční hodinu. Abyste u toho neusínala. Rozepište si, co se máte všechno učit, kolik vám to zabere asi tak času, a každý den si splňte určitou část. Abyste to stihla všechno probrat do konce prázdnin. Prostě každý den se naučíte něco. Když nezvládnete, druhý den to musíte dohnat a tak dále. Pokud to takto nebudete dělat a jen smutnit, že u toho usínáte a nebaví vás učení, tak ani ten reparát neuděláte. Neprotivte si to učení. To je základ.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.