Co po zakladce?

Od: Datum: 20.06.15 22:03 odpovědí: 6 změna: 22.06.15 10:03
Je mi 14,chodím do 8.třídy a za chvilku si budu muset vybrat střední školu. Pořád přemýšlím,co bych chtěla dělat. (Známky mám dobré. Same 1 na vysvědčení,takže mám hodně na výběr.) Zajima mě matematika a psychologie. Je nějaké zaměstnání spojené s matematikou i psychologií? Jakou střední školu (nebo gymnázium) byste doporučovali?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.06.15 22:17

S tímhle prospěchem určitě gymnázium a pak VŠ

Během těch čtyř let se tvé zájmy ještě mohou změnit,

takže bych zaměření vybírala až tak od třetího ročníku.

Ohodnoceno: 1x

Od: ctenar
Datum: 21.06.15 00:53

Souhlas. Tazatelka je perfektni priklad nekoho, kdo by mel jit na gymnazium. Behem tech 4 let se jeji zajmy presne usadi a dokaze si vybrat prislusnou VS.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 21.06.15 09:05

Běž na gympl. Pokud ty samé jedničky nejsou vykoupené hodinami strávenými nad učením, tak by ses tam neměla trápit a budeš mít další 4 roky na rozhodování. Třeba se tvé zájmy ještě přesunou úplně někam jinam. No a až to bude aktuální, vybereš si vhodnou VŠ.

Od: uvazuj
Datum: 21.06.15 10:00

gymnázium a pak VŠ Filozofická fakulta obor psychologie. Je to supr učivo.

Od: fjdrtr
Datum: 21.06.15 11:28

Jestli máš samé 1, tak jdi rozhodně na gymnázium. Nic jiného nemá smysl, protože žádná jiná střední škola tě pořádně nepřipraví na přijímačky na VŠ.

Od: klarav
Datum: 22.06.15 10:03

Ahoj, ve tvém případě bych asi opravdu vsadila na gympl a pak studium na VŠ.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.