Jak oznámit špatné vysvědčení?

Od: Datum: 16.06.15 18:12 odpovědí: 11 změna: 17.06.15 23:13

Dobry vecer, chtela bych se zeptat jak rodicum oznamit, ze na vizo budu mit 5 ctyrek? Jsem v 2 maturitnim rocniku stredni. Pohnojila jsem proste posledni testy a dost se stydim. Nejradsi bych ho rodicum ani neukazovala. Predem dik za odpoved

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.06.15 18:18

Co nejdřív. S připravenými závaznými sliby, co s tím uděláš do budoucna, ale žádné tlachání a plané sliby. Radši konstruktivní řešení, hlavně reálná, taková, se kterými doopravdy počítáš, aby ty 4 už nebyly.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 16.06.15 18:31

Zdravím. Myslím si, že pokud Vaši rodiče sledují Vaše výsledky ve studiu celý školní rok, pak asi nepočítají s tím, že budete mít vyznamenání. Stalo se, připravte je na to a příští rok zaberte více, ať jsou známky lepší. Pravda ale je, že někdo má i ty čtyřky třeba vydřené..

Od: ben®
Datum: 16.06.15 18:43

Dobrý den, řeknete: "Vážení rodiče, Vy víte, že se ve škola snažím, docházku mám dobrou, jsem pilná a učím se. Bohužel, toto vše nestačilo a letošní vysvědčení číselně nevyjadřuje zcela přesně veškeré mé snažení, resp. z těch známek to na první pohled není moc vidět.

Nedejte jen na první pohled." No, a potom slíbíte, že to bude příště lepší (a zkusíte ten slib i dodržet).

Zdravím!

Od: nikitak
Datum: 16.06.15 18:54

Neboj se, když to řekneš včas, a bude vidět že tě to mrzí a není ti to jedno, podle mě to nebude zas tak hrozné :)

Ohodnoceno: 0x

Od: navizo
Datum: 16.06.15 19:02

ale raděj dej si nějaké volnější tepláky a pod to nějaké tlustčí punčocháče a několikery trenýrky nebo kalhotky nebo co nosíš *plac*

Datum: 17.06.15 12:33
Já Vám nevím. Já se snad nikdy neučil, co mě bavilo bylo ok a co ne bylo i za ty čtverky...A kupodivu stále žiji. Řekni jim, že se s toho nepo*ereš :)

Od: fex
Datum: 17.06.15 12:45

To jim raději neříkej, nebo se poserou oni :D

Od: moula*
Datum: 17.06.15 15:56

Řekni předem, že máš 5 čtyřek a 3 pětky ! To pak bude milé překvapení nad realitou !

Od: ju®
Datum: 17.06.15 19:28

Asi takhle - maminko tatínku v neděli vám přivedu představit Deža, má divné jméno no je cikán, přivedu aby jste věděli kdo bude váš zeť, chci si ho vzít protože budeme mít miminko... a budeme se sťěhovat na východní slovensko ta jejich domovská osada se menuje Dravce, tak se asi často neuvidíme...No a v té souvislosti přeruším školu - a v tento okamžik když začnou lapat po dechu tak jim řeknete ... no to byla jen taková zkouška - aby jste rozdýchali těch 5 čyrek na vízo...a prchat...nebo napsat do obálky a nechat na stole ...tedy pokud nejsou na srdce a mohlo by je z této zprávy postihnout nějaké poškození...

Od: jumba
Datum: 17.06.15 21:06

To by už nestihla, oznámit špatné výzo. Táta by ji zabil.

Ale souhlasím co radí ostatní. Říci to co nejdříve. Ale kdyby chodili na schůzky a zajímali se průběžně o známky, tak by to žádné překvápko nebylo. Moje rodiče věděli o každé známce, kterou jsme ve škole dostali. Nejdříve jsme museli ukázat žákajdu každý den a později si vše přečetli na internetu. Žádné pěkné nebo špatné překvápko se nekonalo.

Od: mp
Datum: 17.06.15 23:13

Poštete jim tento odkaz na jejich mail nebo stránky http://www.infobaden.cz/2012/…nizkym-iq-oznamit-svym-detem/ Pokud jsou chytří, tak to není potřeba, a zasmějí se tomu, pokud ne, tak je to jedna z Vašich posledních možností.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.