Rozloučení s učiteli 9.tř

Od: Datum: 15.06.15 16:45 odpovědí: 8 změna: 16.06.15 19:52

Ahoj :) Potřebovali bychom poradit. Jsme v 9 -té třídě a potřebovali by jsme poradit s nějakým programem pro učitele,aby se u toho trochu zasmáli a třeba zavzpomínali :) Máme to v naši školní aule,kde bude 6 stolů a u každého 4 učitelé a potřebujeme si pro ně připravit nějaké scénky nebo něco vtipného :) Nějaká vystoupení :) Aby se učitelé prostě pobavili :) Aby to trvalo třeba 1 hodinu :) Nebo nějak tak a udělat toho víc :) Prosím poraďte :) Každý návrh se bude hodit :)) ♥


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.06.15 18:11
avatar

Mě napadají scénky inspirované vyučováním.Třeba humorná scénka o hodině chemie ,fyziky atd.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ben®
Datum: 15.06.15 18:21
avatar

Dobrý den, já bych měl obavu, pokud nikdo z Vás nemá vlohy pro divadlo, že to bude spíše trapné. Takže, kdo je komik, ať vystoupí. A ti ostatní mohou třeba zazpívat nebo zahrát na hudební nástroj. A udělejte disco (pro starší a pokročilé). Zdravím!

Ohodnoceno: 1x
 
Od: kkk
Datum: 15.06.15 18:41
Zdravim. To neni i s zaky ostatnich trid? My to tak vzdycky meli. Pak se dalo leccim inspirovat. Napada me napr. nejake zajimave veci co se u Vas ve tride staly, predvest nejakou vtipnou reklamu, pustit nejakou pisnicku co souvisi se skolou a vtipne ji okomentovat, podat si s uciteli ruku, prijit v obleceni, ve kterem budete v budoucnu pracovat...Doufam, ze jsem aspon trochu pomohl.
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 15.06.15 18:51
avatar

Je to už hodně dávno ale měli jsme pásmo básniček a písniček- na každého učitele, na každý předmět, na školní lásky...celé to bylo "vydané knižně" a každý učitel to dostal podepsané všemi žáky. I když spousta učitelů a dokonce i spolužáků už není, vzpomínáme a některé písničky zpíváme na každém školním srazu.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 15.06.15 20:30
avatar

My jsme na jednoduchou melodii Gaudeamus igitur složili texty, týkající se jednotlivých učitelů a jejich předmětů, a ty jsme jim zahráli na kytaru a sborově zazpívali. Učitelé měli svá oblíbená rčení, která jsme do textů zakomponovali, bylo to vtipné. (Zatrápení lajdáci, zase třídou burácí...)

Ohodnoceno: 3x
 
Od: tereza20*
Datum: 16.06.15 16:05

Problém je v tom že naše třída nechce zpívat

Od: asd1
Datum: 16.06.15 11:00

Scénky které jste ve škole zažili, trošku přikrášlit a zvýraznit. Nejen ze školy ale i ze školních výletů, závodů atd. Tlocvik, chemický pokus, taneční, studená voda v rybníku... Největší úspěch bude mít určitě scénka typu "Jak Lucka na výletě běžela do křoví, nestihla to a pos...a se" Řehtat se bude celá škola, tedy kromě Lucky ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: manosis
Datum: 16.06.15 19:52
Dobrý den Ahoj mohli by jste třeba vytvořit krátkou prezentaci na téma : Naše třída má tolik a tolik lidí když. To vydělíte s počtem školních výletu dostanete 3 ... To není náhoda... No jednoduše: Ilumináti pobaví vždy ;) Zdravím a ať už vymyslíte cokoli ať se to povede;).
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.