Čtení známek

Od: Datum: 11.06.15 20:39 odpovědí: 1 změna: 11.06.15 21:28

Dobrý den,

u nás ve třídě nám učitelka ze zeměpisu vždy rozdá testy a my ji čteme známky, aby si to zkontrolovala. Bohužel jsem poslední test trochu pokazila, takže to nebude ta nejlepší známka... *hi* No a u mě jsou spolužáci zvyklí na dobré známky, takže když mám špatnou známku, všichni se na mě otočí s výrazem "no pání, zrovna ty?" apd.

Vím, že je to taková hloupost, ale jsem trochu citlivá povaha, no... Myslíte, že bych se měla snažit do toho jít s klidem? U mě je to totiž těžké to brát tak klidně, nejsem ten typ, kterému je to jedno. Bojím se trochu toho "ztrapnění". A naše učitelka to k tomu ještě někdy rozebírá...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 11.06.15 21:28

Dobrý den, určitě do toho jděte s klidem. Přečtěte známku a nedívejte se okolo - ať si každý myslí co chce a hlavně, ať si zamete před vlastním prahem. Zřejmě jste moc ambiciózní a horší známka Vás rozhodí. Musíte si zvykat, že ne vždy budou pouze dobré známky. Jinak, ten postup paní učitelky není zrovna citlivý. Proč to dělá, takto veřejně číst známky?

Jestli tím sleduje nějakou pozitivní motivaci žáků? Potom, ovšem, může zase docházet k tomu posměchu. Takže, buďte v klidu - třída to pochopí a Vy se tím netrapte. Zdravím!

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.