Jak se naučit nejlépe na autoškolu?

Od: Datum: 11.06.15 20:09 odpovědí: 7 změna: 11.06.15 21:19

Dobrý večer přeju všem mám takovej problém, budu dělat autoškolu už jí mám zaplacenou vyřízenou všechno řekl mi že mě nabere ale až v srpnu že má bohužel plno ale může se to změnit může se uvolnit místo a můžu jít dřív, problém je že vůbec nevim naco se první mám připravit, dal mi cedečeko a tam je teorie značky křižovatky a podobně, a potom mi napsal ještě stránky na testy http://etesty2.mdcr.cz, ale vůbec nevim jak je nejlepší se učit chtěl bych to udělat hned na poprví a mít klid, ale vůbec nevim jak se nato mám co nejlíp připravit, spousta lidí mi říkalo že ty testy který si mám procvičovat stále do kola natěch stránkách se objeví právě ty stejný potom natěch závěrečkách v těch testech ale nevim naco se mám jako první zaměřit, jestli teda se mám zaměřit nejprvé na značky potom křižovatky nebo jak nato? děkuji všem za rady .

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.06.15 20:21

Na tom CD jsou všechny možné otázky, které mohou být na zkouškách, jsou tam rozděleny do skupin, je jedno čím začneš, když se to chceš učit dopředu. Až budeš chodit na teorie, tak si můžeš zkoušet ten okruh, co tam zrovna proberete. Na těch stránkách máš testy s náhodně vybranýma otázkama, takže i když si ho budeš dělat mnohokrát, nemusíš se se všemi ozázkami setkat, proto je lepší se nejdřív všechny naučit z CD a pak se na těchto stránkách jen testovat.

Ohodnoceno: 2x

Od: trtr
Datum: 11.06.15 20:31

Zdravím, za mě je úplně nejlepší si sednout a pěkně v klidu si pročíst celý zákon 361/200Sb. v posledním znění a to několikrát (samozžejmě po částech) a k tomu si vždy najít testové otázky a ty si udělat. Testy možná uděláte pouhým zkoušením dokola testových otázek, ale skutečný řidič z Vás tedy nebude. Spousta toho, co je skutečně potřeba v testech není a pak to v provozu znamená pěkné harakiri.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 11.06.15 20:58

Stačí umět základní značky,pravidla křižovatek a pořád dokola opakovat testy,ale né všechny otázky kterých je snad 800 a přes pulku jsou blbosti,ale ten test ve kterám je 25 otázek,sice vám tam budou skákat i jiné otazky ale opakuje se to no a každý den když si dáte test třeba desetkrát za sebou tak pak přijdete ke zkouškám a budete klikat jen na odpovědi téměř bez čtení otázek :-D Vlastní zkušenoust :-D No a zbytek se naučíte v provozu nebo vubec jelikož třeba všechno nebudete potřebovat

Otázky jsem si cvičil zde http://etesty2.mdcr.cz/Test/TestExam/16 a na zkouškách mi tam skočila jen jedna neznámá

Ohodnoceno: 2x

Od: trtr
Datum: 11.06.15 21:06

Zdravím, a pak se všichni diví, jak ten provoz vypadá. V provozu je neučí předpisy a už vůbec ne situace a značky, v provozu se člověk jen zdokonaluje v řízení a udržuje v kondici.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 11.06.15 21:18

trtr: Tak jsem to taky myslel

Datum: 11.06.15 21:18

Jelikož jsem před 2týdny udělal úspěšně(na poprvé) závěrečky ,tak ti můžu poradit že na testy jsem se učil asi 7dní před závěrečkama(denně jsem jich udělal tak 6-8,) a při závěčných testech jsem měl 49, takže na testy se nemusíš učit nějak x měsíců dopředu( ale na škodu to není si sem tam nějakej test udělat) :) ..jinak co se týče jízdy autem, tak určitě umět všechny dopravní značky a pravidla o provozu..na tom cd je fakt uplně všechno..hlavně si na něj dávej pozor, mě se podařilo ho 2. týden potom co jsem ho dostal omylem zničit.. :D

Ohodnoceno: 1x

Datum: 11.06.15 21:19

CD neni potřeba,vše je na netu

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.