Střední škola podnikání a obchodu

Od: Datum: 08.06.15 18:48 odpovědí: 4 změna: 10.06.15 18:26

Ahoj,
chystám se nastoupit na SŠ. Na ZŠ jsem mel trojku z matiky a češtiny. Mezi mé favority patří soukromá SŠ podnikání a obchodu. Na gympl bych nechtěl jít, protože s touto SŠ mám aspoň nějaké zaměření. Na soukromou, protože mám náročný sport a potřebuji být často uvolňován z výuky. Myslíte si, že se soukromou školou podnikání a obchodu budu mít po maturitě nějaké uplatnění, kdyby nevyšla VŠ, nebo bych s touto školou žádné uplatnění v tomto oboru nenašel? DěkujiTomiino


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.06.15 19:12

Ahoj,

myslím, že uplatnění jistě s tímto oborem najdeš. Ovšem...také jde trochu o to, jaká má ta Tvoje vybraná škola "zvuk", jak na ni ostatní pohlížejí. Další věcí je, jak je tam přistupováno k výuce. Některým soukromým školám jde jen o to, aby studenti platili školné a výuka skoro žádná nebo mírné hodnocení a podobně. Třeba ale ta Tvá škola je prestižní a výuce se tam věnují odpovědně, to já nevím.

Myslím, že bys měl možnost jít i na klasickou střední školu, s tím, že by Ti tam udělali kvůli sportu individuální studijní plán. Do školy bys tak také mohl chodit jen podle časových možností. Tahle kompetence ale závisí na konkrétním řediteli té střední škole, někteří ti to povolí, někteří ne. Doporučuji se informovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tomiino
Datum: 10.06.15 12:07
Jen pro zajímavost, musím být na konci roku klasifikovaný? Z matematiky zatím nejsem, tak abych věděl, jestli to mám ještě dohnat.
Od: sskoly
Datum: 10.06.15 17:53

a co na nějakou sportovní? spousta jich je zaměřena na podnikání, obchod, management

Ohodnoceno: 0x
 
Od: uska®
Datum: 10.06.15 18:26

Upřímně - pro kluka je tato škola k ničemu, těžko se budeš uplatňovat na trhu práce .Když máš na základce dvě trojky, tak asi na VŠ zapomeň. Nechceš si hned vybrat učební obor s maturitou? To bys práci určitě našel a studovat můžeš i při zaměstnání.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.