Otravná slečna

Od: Datum: 04.06.15 21:20 odpovědí: 9 změna: 12.06.15 21:02

Dobrý den, dnes po tělesné výchově jsem zustal jako poslední v šatně protože jsem potřeboval něco na netu..
A přišla za mnou o jeden rok starší 15.letá hodně milá slečna tak si semnou začla povídat přisedla si blíže a obejmula mne já jsem se zlekl a po chvilce mě začla osahávat a další nepříjemné věci.. todle se už opakuje po čtvrté ale vždy někde jinde a když to nečekám prosím poraďte co mám dělat :/

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.06.15 21:28

Dobrý den. Nenech si osahávání prostě líbit. Řekni jí, ať si na to najde někoho jiného a neobtěžuje Tě. Že je Ti to nepříjemné. Ať to na Tebe už nikdy nezkouší, nebo koupí pár facek. Třeba tím u ní i stoupneš v ceně. Nenech si líbit od nikoho to, co Ti vadí a neboj se ozvat!

doplněno 04.06.15 21:32:

Není zač.

Ohodnoceno: 4x

Od: anonymous
Datum: 04.06.15 21:31

Děkuji moc :)

Datum: 04.06.15 21:38

Tak se jí zeptejte na rovinu, ne? "Chceš se se mnou vyspat?"

Ohodnoceno: 0x

Datum: 04.06.15 22:12

Podle zákona jsi dítě. Upozorni ji, že se dopouští trestného činu.

Ohodnoceno: 2x

Od: mp
Datum: 04.06.15 22:37

Určitě nebyla moc atraktivní, asi vůbec. V opačném případě by to byl sen každého normálně vyvinutého mladého muže. A co dělat? Rychle prchat.

Od: buss®
Datum: 04.06.15 23:26

Ty máš 14? Tak na to zapomeň si udělat dobře. Ale můžeš ji prásknout.

Od: standa1122
Datum: 11.06.15 21:39

Třeba je těhotná a hledá nějakého jelimana - budoucího platitele. Jsou takové případy. Ale v 15. letech aby dělala takové věci je dost podivné. Jestli je hezká, tak se zapoj. Jestli jsi normálně orientovaný, nemělo by ti to nijak zvlášť vadit.

Od: trtr
Datum: 12.06.15 19:16

Zdravím, nenechal bych si to líbit. Takové holky jsou většinou pěkné no budu slušný,určitě víte co myslím. Taková holka to je kopec problémů. Normálně si řekni, ať si hledá nabíječe jinde a tobě ať dá pokoj a vůbec já už chodím s Veronikou (například). ;), ;) Pokud by to nepomohlo, normálně to řekni nějaké učitelce (je možné že je nějaká švihlá a bude se to zhoršovat).

Ohodnoceno: 1x

Datum: 12.06.15 21:02

Nenech si to líbit, nebo se na tebe vrhne a ba tvoji rodinu padne osduda. Vrhni se na ni sám a ostuda padne na její rodinu.

(Sorry, to je z nějakého vtipu, sem to nepatří. Asi se rovnou nahlásím,)

Ohodnoceno: 3x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.