Článek do ,,časopisu

Od: Datum: 03.06.15 20:21 odpovědí: 4 změna: 04.06.15 07:30
Dobrý den,
chtěla bych Vás požádat o pomoc. Je mi to hloupé, ptát se na takovou , v dnešní době banální věc, která se dá snadno najít, ale mám napsat do školy na známku článek na téma o nebezpečí životního stylu dívek a žen - nejštíhlejší, nejkrásnějš, nejzdravější. Měl by to jakoby patřit do časopisu pro ženy. Hledala jsem na internetu i v knížkách, co máme doma, ale nic pořádného se mi nepodařilo najít. Což mě nepřjemně překvapilo, jelikož na jiné např. úvahu, jsem našla. Nevím totiž, jak se má článek psát, co tam patří, jak by to mělo jít za sebou apod. Zkoušela jsem něco vymyslet, ale přijde mi, že vždy padám právě do té úvahy, což asi není správné. Mohli byste mi tedy, prosím, poradit, jak by měl takovýto článek asi tak vypadat, nebo ukázat nějaký pěkný příklad?
Mohla bych tam třeba dát i něco ze svých zkušeností, nebo mých blízkých, třeba o prodělání anorexie?
Děkuji za rady.

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.06.15 23:06
avatar

Tak si nejprve něco o te anorexii přečti. Je to nemoc a je nutná psychiatrická léčba, pokud je holka už na tom tak bídně, ze je vychrtla, jakoby se právě vrátila z Dachau, tak i hospitalizace v nemocnici. Zamysli se, proč k onemocnění dochází - např. malé sebevědomí, tlak okolí dívky na vzhled... Ono by se dalo o tomto tématu napsat hodně.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 04.06.15 06:32
avatar

Polož strejdovi Gůglovi otázku: "Poruchy příjmu potravy". A pak už tahle onemocnění naaplikuj na normální dívky se snahou o hubnutí. ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.06.15 07:27
avatar

Myslím, že tazatelka nepotřebuje poradit o tom, kde hledat info do článku, ale jak vypadá struktura článku.

Tady je tot docela dobře napsané: http://www.vysemnesmite.cz/ja…psat_dobry_clanek/clanek-c97/

Mimochodem, nějak nechápu, jak lidi vyhledávají, když "hledají na internetu i v knížkách" a nic nenajdou. Stačilo přitom do google napsat "jak napsat článek".

Ohodnoceno: 3x
 
Od: buss
Datum: 04.06.15 07:30

A proč by hledali, když se dotážou? Jak to lidi dělali, když nebyl internet?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.